05.06.15

LILY COLLINS MAKE UP

Nikdy dřív jsem se nesnažila napodobit make up nějaké slavné osobnosti. Nikdy mě to nenapadlo a nikdy jsem takovou činnost nevyhledávala. Ale nyní mě líčení začalo mnohem více bavit, a tak se na něj i více zaměřuji. Když jsem si četla červnový Cosmopolitan s Hilary Duff na titulní straně, hodně mě zaujala herečka Lily Collins. Dřív se mi nelíbila, ale v současnosti mám moc ráda výrazná obočí, takže mě to její podlamuje kolena. A když jsem viděla její super přirozený make up s výraznými rty, chtěla jsem tento look vyzkoušet i na sobě.


Po inspiraci článkem s nejoblíbenějšími kosmetickými produkty a jejími radami ohledně krásy jsem se rozhodla vytvořit takový jednoduchý tutoriál úžasného líčení. Vím, že mi výrazné líčení nesluší, a tak mám tyto v nude stylu mnohem radši. A samozřejmě jsem si vědoma faktu, že nejsem žádná vizážistka, kosmetička atpod., takže si tu ani nebudu hrát na hvězdu a říkat, co a jak máte dělat :-). Chtěla jsem vám prostě jen předvést pěkný jednoduchý look, který mě oslnil, a věřila jsem, že zaujme i vás a třeba jej využijete pro nějakou sešlost.


Použila jsem líčidla, která jsem doma našla. Pro zesvětlení míst pod očima a na čele jsem použila světlejší make up, konkrétně od Maybelline SuperStay Better Skin, a na zbytek obličeje tmavší, Dermacol 24h control (můj nejoblíbenější). Pak jsem pleť lehce přepudrovala fixačním bezbarvým pudrem, jemně dokreslila obočí, vykonturovala tváře a pomocí báze jsem si připravila oči na aplikaci stínů. Na vnitřní koutek oka jsem použila světlý tón s trochou třpytek, konkrétně Bootycall z paletky Naked 2, na zbytek víčka jsem nanesla odstín Verve (světlá šedo-bílá barvička s trochou třpytek) a vnější koutek jsem jemně ztmavila pomocí odstínu Busted. A nakonec jsem rtům dodala šťavnatě červenou barvu za pomoci rtěnky v tužce od Yves Rocher v odstínu Tangerine intense.


Výsledný look si nyní můžete prohlédnout :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Povedene.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 2. Určitě povodený pokus, ael odstín rtěnky mi k tobě bohužel moc nejde..
  Lovies 47
  GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné líčení, vypadá to vážně podařeně :)

  Spotřebováno: Květen 2015

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné líčení :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/stin-v-akci-lily-lolo.html

  OdpovědětSmazat
 5. super líčení, líbí se mi na tobě, jen to obočí by chtělo trošku dopilovat do její podoby :)), ale o obočí tu asi nejde, že :D

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. To je krasne! :-) moc ti to sluší, strašně to k tobě jde :-))

  OdpovědětSmazat