10.06.15

TIP: DEPILAČNÍ PRUŽINA

Žena je něžné pohlaví. Ale i přesto nás spousta věcí hyzdí. Ať už jizvičky, pigmentové skvrny, akné či chloupky. Dnes bude řeč o posledním zmíněném problému, který ženám nedává spát. Přiznejme si to či ne, ale chloupky prostě máme po celém těle (někteří muži by nám mohli i závidět!). Některé jsou slaboučké a světlé jako chmýří, tudíž nejsou vidět a není třeba se jimi stresovat. Ale jiné mohou vyrůst s tuhým kořínkem, tmavé a silné. Na tyto neplechy ve tváři, které stále rostou znovu a znovu, jsme všechny vyzbrojeny při nejmenším pinzetou. A já bych vám dnes ráda představila a poradila super věcičku, jež vám zaručí obličej bez knírků a bradek ;-).


Možná se vám o této problematice nečte nejlépe a nikdy si nepřiznáte, že chloupky nad vaším horním rtem rýsují malý knírek, ale věřte tomu, že tam opravdu je. I když jsme ženy a vousy jsou mužskou záležitostí, i na nás pár slabších chloupků zbylo, aby nám ochraňovaly tvář před vnějšími vlivy. Ale která z nás se chce chlubit knírkem nebo bradkou? Pokud jste tmavovlásky stejně jako já, určitě víte, o čem mluvím :-).


Existuje spousta způsobů, jak se nežádoucích chloupků zbavit. Depilační pásky, již zmíněná pinzeta, depilační vosky atd. Já osobně jsem si depilační pásky s vosky neoblíbila. Nikdy jsem s jejich prací nebyla spokojená, vždy mi na obličeji nějaký ten chloupek zůstal a nezbavila jsem se jej úplně. A navíc nesnáším vosk. Špatně se mi stírá (byť má každý produkt přiložen stírací navlhčený ubrousek). Pinzeta je klasika, které se nikdy nevzdám. Jen s ní vše dlouho trvá... A proto jsem chtěla sobě i vám rozšířit obzor a omrknout další depilační věcičku. Potřeste pravicí super depilační pružině, která je pro trhání chloupků na tváři naprostý poklad.


Před koupí depilační pružiny jsem zhlédla několik videí, v nichž byl znázorněn postup, jak pružinu používat + názory. Nejprve mě videa trochu vyděsila, protože se slečny netvářily zrovna nejlépe, když pružinou přejížděly po obličeji a ta trhala chloupky. Nebudeme si nic nalhávat, vytrhávání chloupků není příjemná a bezbolestná záležitost. Některá místa bolí méně, některá více. Já se zaměřuji především na knírek a ten je dle mého názoru nejbolestivější. Depilační pružina si hravě poradí se všemi chloupky v obličeji, jak se slabými, tak i se silnějšími. Vytrhne každý a zanechá tvář krásnou. Pokud byste měli zájem vyzkoušet něco nového v oblasti depilace obličeje, určitě se po depilační pružině podívejte. Hledala jsem na internetu nejlepší ceny a na Poštovném zdarma ji teď mají jen za 55 Kč, takže pro zájemce dávám tip ke koupi :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Zajímavé :D o tom jsem ještě neslyšela! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Také ji mám, ale až tak nadšená z ní nejsem. Všechny chloupky mi nevytrhá a hlavně to fakt hrozně bolí - za mě je příjemnější pinzeta.

  OdpovědětSmazat
 3. Když jsem to viděla poprvé, představila jsem si to vytrhávání jako hrozně bolestivé :D Myslím, že asi zůstanu u pinzety :)

  OdpovědětSmazat
 4. Už jsem o této pružině slyšela, tak musím mrknout na videa, jak se slečny tváří, ale jak píšeš, žádná depilace kromě té žiletky není příjemná :D

  OdpovědětSmazat
 5. Už jsem ji viděla na internetu. Já jsem blondýna takže mě chloupky na obličeji trápí minimálně ( naštěstí ) a těch pár si holt vytrhám pinzetou. Každopádně dobrý tip pro ty které tato věc trápí.

  OdpovědětSmazat
 6. Už jsem na ní četla recenzi na nějaké stránce, kde si lidé objednávacjí věci z ebay a hodně jí tam chválili :)
  Teda tam ta cena byla cca 8Kč?:D Vím, že jsem se té ceně smála na to, jak to chválili, ale ještě s tím zkušenosti nemám :)

  OdpovědětSmazat
 7. Tyjo, teď jsem úplně zaražená z těch prvních vět, že nás spousta věcí hyzdí! To jde proti mému feministickému srdci jako míček proti zdi. Kosmetickému průmyslu zdar NAZDÁR! Pružinka je ale zajímavá věc (a trochu zdlouhavý proces na můj vkus), asi bych jí používala jako stojánek na vizitky :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezky, originální :-D! I tak by se dala používat :-D...

   Smazat
 8. Jako první slovo mě napadlo AU! :D Ale jako proč ne... vydělávat se dá asi už opravdu na všem.. :D Je to zajímavá věc, ale jsem ráda, že jsem blondýna :))) Skills of Art

  OdpovědětSmazat
 9. Díky za tip, o této pružině jsem ani nevěděla. Já si poctivě vytrhávám chloupky pinzetou vždy, když se nudím a pokaždě je co trhat. :-))
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 10. No, já se musím přiznat, že si celý obličej holím žiletkou, což je možná trochu hloupé, ale zatím s tím nemám žádné problémy. Chloupky jsem měla všude bohužel výrazné a nesnášela jsem to, takže jsem sáhla po prvním možném a rychlém řešení. O této pružině jsem již slyšela a hodně o ní uvažovala, ale pak jsem na ni asi nějak zapomněla a nepořídila si ji. Teď to však nejspíš udělám, protože to bude přece jen lepší než žiletka. :D :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětSmazat
 11. Ja ju mám tiež doma a musím povedať, že máš pravdu ! Je to naozaj poklad !

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 12. ježiš, jen ten název mě odrazuje :D brrrr

  OdpovědětSmazat
 13. Niečo takéto vidím po prvýkrát... Zaujímavé:) **DAY by DAY**

  OdpovědětSmazat
 14. Už ten název je děsivý, jsem také tmavovláska a s tímto problémem jsem se nesetkala. Ale věřím že to je levný a zároveň účinný výrobek, který pomůže hodně žen.:-)

  OdpovědětSmazat
 15. Už jsem o tom četla, dokonce jsem se i odhodlávala si to objednat, ale protože jsem srab, nic z toho nebylo :D
  Na prahu od 1 do 10, jak hodnotíš tu bolest? :D
  Michelle B

  OdpovědětSmazat