27.06.15

YVES ROCHER | MANIKÚRA - 40 ODSTÍNŮ LÉTA

Článek po týdnu. Pěkné... Omlouvám se za svou nečinnost, ale řeším teď důležitější věci (zkoušky), a tak nemám čas na blog. Ale už mi zbývají jen dvě zkoušky, které budou dokončeny (ať už úspěšně či ne) 10.7. Pak už se vrátím do starých kolejí a budu se blogu plně věnovat. Těším se na to, že to bude celé za mnou a budu mít zase na chvíli klid.

Chci vás zároveň informovat o super foceních, kterých jsem se účastnila. První se týkalo focení pro Cosmopolitan a Douglas. Fotky jste mohli vidět jak na Facebooku, tak i Instagramu. Finální fotky se v časopisech objeví nejspíše až někdy v září či říjnu. Druhé focení se uskutečnilo ve středu 24.6. a fotila jsem opět pro Cosmopolitan a tentokrát ještě pro Dove. Pár fotek z focení jsem opět zveřejnila na Facebooku i Instagramu. Výsledek tohoto focení bude v časopise už příští měsíc. Nemůžu se dočkat! :-)

A teď už k dnešní recenzi laků, gel laků a výživných olejíčků!


PŘÍRODA JE UMĚLEC A NEKONEČNÝ ZDROJ KREATIVITY: NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ JASNÝCH ZÁŘIVÝCH BAREV ROSTLINNÉHO SVĚTA BYLO INSPIRACÍ PRO NOVOU ŘADU MANIKÚRY. SPOLU S INTENZIVNÍM LESKEM USPOKOJÍ VŠECHNY POTŘEBY VAŠICH NEHTŮ. PRYSKYŘICE ELEMI, KTERÁ SE ZÍSKÁVÁ ZE STROMU KANÁRNÍK LUZONSKÝ PŮVODEM Z FILIPÍN, MÁ SÍLU VYTVOŘIT FILM, KTERÝ ODRÁŽÍ SVĚTLO A DODÁVÁ OSLNIVÝ LESK. NOVÝ ŠTĚTEČEK VE TVARU VĚJÍŘE SE DOKONALE PŘIZPŮSOBÍ TVARU NEHTU. BEZCHYBNÝ VÝSLEDEK TÉTO PROFESIONÁLNÍ APLIKACE JIŽ PO NANESENÍ POUZE JEDNÉ VRSTVY.

LAK NA NEHTY S GELOVÝM EFEKTEM
Popis: KRÁSNÉ NEHTY S GELOVÝ EFEKTEM, TO VŠE V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA
Dopřejte si jedinečný zážitek při nanášení laků s gelovým efektem. Po jediném tahu štětcem jsou nehty vyhlazené a dokonale tvarované. Díky inovativní textuře je barva zářivá a nehty jsou výjimečně lesklé po dobu 7 dnů bez retuše. Složení je navíc obohaceno o pryskyřici z elemi, nepoškozuje nehty, jednoduše se nanáší a rychle schne. Nehty jsou dokonale a intenzivně nalakované, zářivé a krásně tvarované: výsledek odpovídající profesionální manikúře.
Složení bez ftalátu, formaldehydu, toluenu a kafru.
Cena: 99 Kč
Všechno je jednou poprvé a já se poprvé setkala s gel laky na nehty. Dříve jsem si lakovala nehty často. Prakticky jsem bez nalakovaných nehtů nevyšla z domu (může za to asi puberta). V současné době je tomu jinak. Nyní si málokdy nehty nalakuji - pouze nějakým bezbarvým lakem či zpevňovačem (o tom vám někdy napíši, je tak super!). Proč si nehty nelakuji častěji? Jednoduše řečeno - nebaví mě čekat, než zaschnou, takže pak všude rukama šátrám a finální vzhled laku je příšerný. Dalším důvodem je slabá výdrž. Vždy mi vydržely tak dva dny a lak se začal loupat. Oba tyto problémy jsou s gel laky vyřešeny. Zasychají mnohem rychleji než běžné laky, i jedna vrstva vytvoří sytý odstín, takže druhá ani není potřeba. A především dlouho vydrží. Pokud tedy máte stejné ,,problémy" jako já, určitě se na laky s gelovým efektem zaměřte :-).


ZÁŘIVÝ LAK NA NEHTY
Popis: Jemné složení, které nepoškozuje nehty, je obohaceno o pryskyřici z elemi a neobsahuje ftaláty, formaldehyd, kafr ani toluen. Nový štěteček ve tvaru vějíře se dokonale přizpůsobí tvaru nehtu. Bezchybný výsledek této profesionální aplikace již po nanesení pouze jedné vrstvy. 89 % žen potvrdilo, že nanesení pouze jedné vrstvy laku je dostačující. V prodeji odstíny v klasickém, třpytivém i perleťovém provedení.
Cena: 65 Kč
Zářivé laky na nehty jsou k dostání ve spoustě odstínech a vypadají nádherně. Jsou opravdu zářivé a výrazné. Na této manikúře velmi obdivuji sytost a výraznost barev. Stačí jen jedna vrstva a s barvou jste maximálně spokojené. Gel lak mi na nehtech vydržel týden. To samé výrobci tvrdí o zářivém laku. Ten mi ale vydržel 5 dní, což je i tak skvělá výdrž :-).

ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE NA NEHTY
Popis: Zabraňte lámání nehtů! Pokud máte křehké nehty, dopřejte jim okamžitou péči. Speciální složení zabraňuje jejich lámání a zvyšuje jejich odolnost.
Cena: 99 Kč
Kromě zářivých laků a laků s gelovým efektem Yves Rocher nabízí i výrobky pečující o nehty a nehtová lůžka. Nafialovělý flakónek, který v sobě skrývá spoustu výživných látek, si velmi chválím. Zhruba před dvěma měsíci se stav mých nehtů rapidně zhoršil. Lámaly se, byly slabé. Proto jsem vyhledávala jakoukoli péči, která by nehty zachránila. Vzhledem k tomu, že v tu dobu YR představil tuto zpevňující péči, měla jsem jasno. Po měsíci se nehty zpevnily, dorostly do pěkné délky a celkově vypadají zdravěji.

ZPEVŇUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ OLEJ NA NEHTY
Popis: Jojobový olej: 100% rostlinná výživa pro Vaše nehty. Řešení pro dosažení zářivých nehtů. Jeho jemná textura přemění péči o nehty v okamžiky relaxace. Splývá s pokožkou a intenzivně vyživuje nehty i nehtové lůžko. Ruce opět získají svoji přirozenou krásu.
Cena: 139 Kč
Mimo zpevňující péče jsem přikoupila i zpevňující a vyživující olej. Popravdě jsem z něj měla nejprve strach a nebyla si koupí zcela jistá. S oleji mám pouze špatné zkušenosti. Žádný, který jsem doposud vyzkoušela, se do nehtu nevpil, roztekl se po celém nehtu a celé ruce se tím zamastily. Tím pádem jsem olej po pár minutách musela smývat mýdlem (což moc nešlo). Avšak s YR mám mnohem lepší zkušenosti. V dostačujícím množství nehty zpevní a dodá jim potřebné živiny. Ale především se do nehtu vpije, vsakuje mnohem lépe než jiné oleje, které jsem zkoušela. Nemohu tvrdit, že by se vpil úplně a zanechal ruce zcela čisté a suché, ale aspoň nemám celé ruce mastné. Dokonce i okolí nehtů velmi pěkně zhydratuje, takže se nedá říct, že bych se setkala s mastným filmem, ale se zjemněním.


Červnová novinka nazvaná 40 odstínů léta nabízí i další skvělé produkty na nehty. Můžete vybírat i z odlakovačů, francouzské manikúry či podkladových bází a peelingu. Víc najdete na stránkách YR v sekci nehty.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc pěkné fotky, veselé, do dnešního počasí príma rozptýlení :)
  http://something-times.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Odstíny laku se mi velice líbí :))) Hned několik bych si vybrala.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 3. Opravdu nádherné odstíny, určitě bych si vybrala. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 4. Laky vypadají nádherně! Ani bych nevěděla, který si vybrat :D

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Barvy mají teda moc hezké:)

  OdpovědětSmazat