03.06.15

YVES ROCHER | ZERO DEFAUT FOUNDATION & CORECTOR

Dekorativní kosmetiku v podobě make upu pro bezchybnou pleť a krycí tyčinku jsem otestovala a dnes bych vám o nich chtěla povyprávět. Jsem zvyklá kupovat make upy od značek jako je Dermacol, Rimmel London, Maybelline apod., a tak jsem byla velmi zvědavá, s čím přijde Yves Rocher. Vzhledem k tomu, že jsem s touto značkou velmi spokojená, co se týče péče o tělo a pleť, pochopitelně se ve mně probudil zájem i o dekorativku. Make upů zkrátka není nikdy dost. Mám jich doma desítky a pochopitelně jich spoustu vůbec nevyužiji :-). Každopádně tento se dostal mezi mé nejoblíbenější, jak jste už mohli číst v článku TOP FAVORITE FOUNDATION.


VĚDCI VÝZKUMU ROSTLINNÉ KOSMETIKY YVES ROCHER VYVINULI FYTOPIGMENTY PŘÍRODNÍHO PŮVODU SLOUČENÍM ROSTLINNÝCH A MINERÁLNÍCH SLOŽEK, ABY VYTVOŘILI IDEÁLNÍ LÍČENÍ ZARUČUJÍCÍ DOKONALOU PLEŤ S PŘIROZENÝM VZHLEDEM. JEMNÁ TEXTURA SKVĚLE SPLÝVÁ S POKOŽKOU, COŽ UMOŽŇUJE PŘIROZENÝ VZHLED LÍČENÍ A PLEŤ JE ZÁROVEŇ PERFEKTNĚ SJEDNOCENÁ BEZ JEDINÉ CHYBIČKY.


ZERO DEFAUT Make-up pro bezchybnou pleť
Popis: Unikátní spojení rostlin a minerálů pro dokonalé splynutí s pletí. Obsahuje výtažek ze sóji a 100% přírodní pigmenty. Vaše pleť bude okamžitě sjednocená až na 14 hodin. V prodeji 14 odstínů. Účinky: přirozené sjednocení pleti, dokonalé krytí, výdrž na pleti po celý den. Složení rostlinného původu: Obsahuje rostlinné a minerální pigmenty, výtažek ze sóji.
Cena: 279 Kč
Celkem čtrnáct odstínů lehkého make upu mě oslnilo především skvělým flakónkem. Opět se ve mně prala touha po designu s touhou po skvělých účincích. Měla jsem štěstí, protože pod krásným vzhledem se skrývaly i krásné výsledky. Make up je jemný s tekutější konzistencí, takže se velmi dobře nanáší. S blížícím se létem a teplým počasím jej budu používat častěji. Proč? Protože jeho jemná textura je velmi podobná například BB krémům. Tudíž bych o make upu řekla, že je vhodný pro normální či smíšenou pleť. Pokud trpíte na akné, raději sáhněte po něčem jiném, ale jestli nevyžadujete vyloženě silné krytí, je tento krasavec z řady Zero Defaut skvělou volbou. Ve dnech, kdy má pleť netrpí na nedokonalosti, po něm velmi ráda sáhnu. A jakmile se objeví nějaké pupínky, použiji jej jako podklad pod make up se silnějším krytím. Krásně pleť sjednotí, dodá jí zdravý vzhled bez nevzhledného lesku a silnější make up následně zakryje nedokonalosti.


JEMNÁ TEXTURA OBOHACENÁ O OLEJ Z MUŠKÁTOVÉ RŮŽE SKRÝVÁ V JEDNOM KROKU TMAVÉ KRUHY I NEDOSTATKY PLETI. DÍKY DOKONALÉMU SPLYNUTÍ S POKOŽKOU PŮSOBÍ PŘIROZENĚ NA VŠECH TYPECH PLETI. PRAKTICKÉ BALENÍ SE ZKOSENOU ŠPIČKOU ZAJIŠŤUJE PŘESNOST PŘI RETUŠOVÁNÍ KDYKOLI BĚHEM DNE. TMAVÉ KRUHY A NEDOKONALOSTI JSOU SKRYTÉ A PLEŤ JE SJEDNOCENÁ A KRÁSNĚJŠÍ.

ZERO DEFAUT krycí tyčinka pro bezchybnou pleť 
Popis: Příjemná textura obohacená o olej z muškátové růže jedním tahem zakrývá nedokonalosti a kruhy pod očima. Dokonale splývá s pletí. Výsledný vzhled je velmi přirozený. V prodeji 6 odstínů vhodných pro všechny typy pleti. Účinky: zakrytí nedokonalostí a kruhů pod očima, přirozený vzhled. Složení rostlinného původu: Olej z muškátové růže.
Cena: 125 Kč
S korektory a krycími tyčinkami nemám velké zkušenosti. Při potřebě krytí jsem sáhla po silně krycím make upu a tím jsem vše zamaskovala. Ale už bylo načase vyzkoušet něco nového, a proto jsem k make upu přibrala i krycí tyčinku. Ta je k dostání v šesti odstínech. Stejně jako make up je velmi jemná a lehká. Obojí není na pleti cítit, takže člověk nemá pocit, že by si právě nasadil nepříjemnou masku. Obojí je velmi přirozené a jemné. Krycí tyčinka kryje perfektně, takže není divu, že mi se její množství už značně snížilo. S jinými krycími tyčinkami zkušenosti nemám, a tak nemohu posoudit, jak je na tom obecně, ale i přesto jsem s ní spokojená a stále mě ohromně baví :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Makeup od YR bych rada zkusila.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 2. Oba produkty vypadají velmi lákavě. Až budu objednávat, tak možná něco navýše přihodím. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 3. Makeup vypadá skvěle asi se po něm podívám. Už dlouho chci od nich nějaký makeup vyzkoušet :-).
  LuxureGirl

  OdpovědětSmazat
 4. Už dlouho chci zkusit makeup od yves rocher, a asi už vím který :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/stin-v-akci-lily-lolo.html

  OdpovědětSmazat
 5. od YR som ešte nič nemala, no určite by som rada vyskušala túto kozmetiku :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Ten make-up vypadá skvěle, moc ráda bych jej zkusila :)

  Essence event

  OdpovědětSmazat