11.07.15

AUSSIE MIRACLE SHINE

Ještě minulý týden jste měli možnost soutěžit, jak na blogu, tak i na Facebooku, o sadu Aussie Miracle Shine, která obsahuje šampon, kondicionér a hloubkovou masku. Kvůli zkouškovému jsem se nedostala k sepsání samotné recenze na tyto produkty. Ale právě díky menší pauze v psaní jsem se více soustředila na kosmetiku, kterou jsem zkoušela. Více jsem vnímala výsledky a změny, jež kosmetika přinášela. Dnes bych se s vámi chtěla podělit o mé zkušenosti s voňavou řadou Miracle Shine.


TÝM AUSSIE PEVNĚ VĚŘÍ TOMU, ŽE JE DŮLEŽITÉ PŘINÁŠET DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA TROCHU SLUNEČNÍHO SVĚTLA, I KDYŽ ZROVNA MÁ NE PŘÍLIŠ OPTIMISTICKÁ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ JINÉ PLÁNY. 


AUSSIE MIRACLE SHINE - DÁVKA SLUNCE V LAHVI, KTERÁ VÁM ZARUČENĚ PŘINESE NA POHLED PRAKTICKY OSLEPUJÍCÍ ZÁŘI. VYSTUPTE ZE SPRCHY S DOKONALE LESKLÝMI A ZÁŘIVÝMI LOKNAMI A POČKEJTE NA KOMPLIMENTY. NENÍ NIC LEPŠÍHO NEŽ VĚDOMÍ, ŽE VAŠE KORUNA KRÁSY ZÁŘÍ DOKONALOSTÍ. 

ŠAMPON AUSSIE MIRACLE SHINE
Popis: Šampon pro matné a unavené vlasy, které touží po lesku. Inspirovali jsme se starými australskými triky pro krásu. Do tajného složení pro lesklé vlasy jsme použili výtažek z australského ženšenu a perleťový prášek. Perly se třpytí a ženšen je známý tím, že dodává energii (a že je celkově úžasný).
Cena: 149 Kč
Není šampon jako šampon. Každá bychom měly brát ohled na to, co naše vlasy potřebují. Avšak lesk si zaslouží každá kštice - ať už mastná či poškozená anebo i krásně zdravá. Lesk dodává vlasům nádherný look, bez kterého vypadají mdle, a proto na lesk myslete. I přestože budete mít roztřepené konečky, správná výbava pro lesk vlasů vlasy posílí a zároveň jejich lesk odvede pozornost od poškozených konečků. Takže lesk na prvním místě! Já osobně s leskem nemám nijak velké problémy. O vlasy pečuji maximálně a na jejich zdraví si zakládám, takže jim lesk nechybí. Ale i přesto preventivně používám vlasové produkty určené k prozáření. Aussie jsem si po používání tří minutových zázraků oblíbila natolik, že jsem neváhala a řadu Shine vyzkoušela. Už po prvním použití jsem byla s leskem velmi spokojená. Výrobci slibují lesk především díky perleťovému prášku. Ten je okem viditelný, což mě (mile) překvapilo, a bezpochyby hraje velkou roli v účincích celého šamponu. Pokud bychom byli ve škole (hip, hip, hurá - zrovna tam nemusíme být), ohodnotila bych jej jedničkou.


BALZÁM NA VLASY AUSSIE MIRACLE SHINE
Popis: Balzám pro matné a unavené vlasy toužící po lesku. Naše speciální složení s výtažky z australského ženšenu a perleťovým práškem dodá lesk každému prameni vlasů. Ženšen je v zemích na jižní polokouli po staletí známý jako vyživující stimulační prostředek dodávající energii. Austrálie je už dlouhou dobu jedním z největších světových dodavatelů blyštivých perel. Takže co se o lesku nedozvíte od Australanů, to nestojí ani za řeč.
Cena: 149 Kč
Toužíte-li po krásných vlasech, musíte jim dopřávat spoustu potřebných látek. Díky nim jsou vlasy pružnější, silnější a lesklejší. Po umytí vlasů se šamponem Shine momentálně používám balzám ze stejné řady. Vlasy velmi pěkně zjemní, takže jsou na dotek opravdu nádherně jemné a hebké (to je pro mě někdy peklo /v dobrém/, protože mám pak chuť stále je hladit). A ta úžasná vůně! Díky použití obou produktů se vlasy nádherně lesknou.


HLOUBKOVÁ MASKA AUSSIE MIRACLE SHINE 3 MINUTE MIRACLE
Popis: Toto bohaté, vyživující složení pomáhá revitalizovat matné vlasy a dodává lesk každému pramenu.
Cena: 179 Kč
Nápad tří minutových masek se mi líbí. Je skvělé, že maska dokáže proniknout do hloubky každého vlasu už do tří minut. U většiny masek, se kterými jsem se setkala, je doporučeno je nechávat působit po dobu pěti minut. Aussie to stáhl na tři, super! Těchto tří minutových zázraků mám doma už 5 a budu je kupovat dál, protože jsem s nimi maximálně spokojená. Zařadily se mezi mé nejoblíbenější produkty na vlasy (jak brzy zjistíte v článku TOP FAVORITES).

Sečteno, podtrženo - pokud vaše vlasy postrádají lesk, obzvláště teď v letních dnech, kdy dostávají zabrat od sluníčka, určitě se v drogérii zastavte u regálu s touto řadou. Pak už stačí sadu pravidelně používat a s výsledky budete spokojené :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Aussie mám moc ráda, aktuálně mám doma tuhle řadu k testování. Zatím sice čeká na svou příležitost, ale jak tak čtu tvou recenzi, tak příště beru do sprchy tyhle :)

  My Wishlist #1

  OdpovědětSmazat
 2. Mám vyzkoušeno hodně šamponů ale po Aussie jsem v drogerce ještě nikdy nesahla..Tak snad někdy..

  OdpovědětSmazat
 3. Teď testuji tu hloubkovou masku a nemůžu si ji vynachválit!:)
  One blondie life

  OdpovědětSmazat