20.07.15

DOVE DEO INVISIBLE DRY

Léto je v plném proudu a my bychom to neměli respektovat jen ochranou pokožky před sluncem, ale zároveň i ochranou před zápachem potu. Deodorant/antiperspirant nesmí chybět v žádné kabelce, a proto i já mám jeden stále po ruce. Nejvíc jsem si oblíbila Dove Deo Invisible Dry, který nezanechává žádné stopy na oblečení. O zkušenosti s trojicí antiperspirantů Invisible Dry jsem se dnes chtěla s vámi podělit.Díky svému složení, které pomáhá chránit proti bílým skvrnám na oblečení, a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení, aspiruje řada antiperspirantů Dove Invisible Dry na nejoblíbenějšího asistenta vaší jedinečné krásy. Samozřejmostí je také pečující složka, která svou ¼ hydratačního krému hydratuje jemnou pokožku vašeho podpaží.


DOVE ANTIPERSPIRANT DEODORANT SPREJ INVISIBLE DRY
Popis: Dove antiperspirant deodorant sprej Invisible Dry je první antiperspirant ve spreji, testovaný na 100 barvách. Vyzkoušejte samy a uvidíte, že nic neuvidíte!
Cena: 87 Kč
Můj antiperspirant číslo 1. Spotřebovávám velké množství antiperspirantů/deodorantů. Ani ne proto, že bych měla nějaké velké potíže s pocením, ale spíše proto, že se bojím toho, aby ze mě pot nebyl cítit. Takže je používám spíše kvůli psychickému uspokojení. Tím pádem je spotřeba opravdu větší, a tak jsem ráda, když mám po ruce antiperspirant, který nezanechává stopy na oblečení. Tato vlastnost je pro Invisible Dry sadu charakteristická a rozhodně se nejedná o žádný blábol. Má příjemnou a jemnou vůni, která není nijak kýčovitá, ale decentní.

KULIČKOVÝ ANTIPERSPIRANT DOVE INVISIBLE DRY
Popis: Kuličkový antiperspirant Dove Invisible Dry obsahuje stejně jako ostatní produkty řady Invisible Dry speciální složení, které pomáhá chránit proti skvrnám na barevném oblečení a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení.
Cena: 87 Kč
Já osobně se kuličkovým antiperspirantům vyhýbám. Většinou je dostávám pouze od rodiny k svátku či narozeninám, za což jsem pochopitelně ráda a nechci svou rodinku nijak hanit. Ale dávám přednost buď tuhým antiperspirantům anebo již zmíněným sprejům. Ale i přesto tyto kuličkové využiji. Možná se budete divit, pro jaké účely je používám a budete si klepat na hlavu, jestli nejsem blázen :-). V létě mám problémy s pocením nohou, které pak nevoní zrovna po fialkách, a tak každé ráno za pomoci kuličkového antiperspirantu předcházím zápachu. Každé ráno si jej rozmažu po nohách a vím, že můj den bude mnohem příjemnější.

DOVE INVISIBLE DRY TUHÝ ANTIPERSPIRANT
Popis: S Dove Invisible Dry tuhým antiperspirantem si přijde na své ten, kdo preferuje tento aplikátor u antiperspirantů. Stejně jako ostatní výrobky řady Invisible Dry nezanechá stopu na žádné z vaší oblíbených barev.
Cena: 87 Kč
Tuhé antiperspiranty se drží na pozici za spreji. Jsou za nimi opět z psychického důvodu - mám občas pocit, že nevoní tolik jako spreje a nebo že je mi zkrátka sprej na kůži prostě příjemnější. Ale v parných dnech tuto dvojici používám společně. Při kombinaci tuhého antiperspirantu a antiperspirantu ve spreji se cítím nejvíce a nejlépe chráněna proti nechtěnému zápachu.


Protože jsou antiperspiranty Dove Invisible Dry neviditelné na 100 barvách, není důvod neprozářit ulici, kancelář a koneckonců i svůj život odvážnými barvami. Zahalte se tedy do barev, díky Dove Invisible Dry teď můžete nosit tu svoji nejoblíbenější (nebo 99 dalších barev) bez obav z nežádoucích stop na oblečení.


Před pár dny jsem si koupila noční péči od Dove (zrovna byla v akci, tak jsem neváhala a hned byla v nákupním košíku), o čemž jsem se zmínila na Facebooku. Píši o tom kvůli shodné značce s dnešním článkem. Nemáte s touto péčí zkušenosti? Jsem moc zvědavá, jaké mohu čekat zázraky :-).

Jaké deodoranty a antiperspiranty máte nejradši vy? :-)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Tento je vážně super, používám ho už několik měsíců a po jiném už v drogérii ani nesahám :)

  OdpovědětSmazat
 2. Zrovna tento Dove mám nejraději jak deodorant, tak tuhý deodorant. :)))

  http://style-and-smile15.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 3. Ja DOVE nemám rada - pouzívala som ho, no potom mi prestal fungovať :/
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 4. ja samozrejme pouzivam len dove antiperspirant v spreji najdlhšie vydrži a dlho vonia skoro cely den nevymenim ho za nic :)

  OdpovědětSmazat
 5. Já mám zrovna teď jeden sprej od Rexona a Nivei a fungují skvěle proti pocení :)

  OdpovědětSmazat
 6. to zní dobře, nevěřila bych, že je Dove tak dobrý, asi ho vyzkouším. Mám nyní Niveu a ta je celkem na nic

  OdpovědětSmazat
 7. Značku Dove mám strašne rada a používam ich výrobky skoro stále, okrem krémov, tie mi nerobia dobre. Tento Invisible dry som ešte neskúšala, momentálne používam Silk Dry a nemôžem sa ho vynachváliť, má takú jemnú púdrovú vôňu.
  Simona | liveinfoxworld.blogspot.com

  ....

  OdpovědětSmazat
 8. Dove mám ráda, protože z něj cítím čistotu. Avšak momentálně používám FA a Borotalco.

  Summer Reading

  OdpovědětSmazat