09.07.15

FEATHER

V minulých dnech bylo opravdu horko, a tak jsem oblékla co nejpohodlnější oblečení. Jednoduché modré tričko se šortkami jsem se pokusila oživit pytlíčkem a slip-ony. Díky mé lásce k roztomilým věcem mě pytlíček s pírky hodně zaujal. A za těch pár korun jsem si ho musela koupit. Je pravda, že na tomto outfitu není nic světoborného, ale ukazuji vám ho právě díky již zmíněnému pohodlí, které mám v horkých dnech nejradši. Každopádně si toto léto chci užívat šaty!

Pár následujících dní se chci věnovat blogu, protože jsem jej přes zkouškové hodně zanedbávala. Mám v plánu napsat spoustu článků - od recenzí, přes různé tipy až po outfity (trošku se to rýmuje). Takže se pokusím dohnat, co jsem zameškala. Prozatím prozradím, že se určitě zaměřím na nejoblíbenější produkty na vlasy a nehty. Snad je na co se těšit :-).

tričko, kalhoty - New Yorker | boty - Čas na boty | pytlíček - Wayfarer | hodinky - Daniel Wellington

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Krásna si :)

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 2. Krásný outfit! Miluju tyhle botky a máš naprosto dokonalý batoh!

  OdpovědětSmazat
 3. Sluší ti to :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 4. Jéé, škoda, že tenhle vak už na eshopu nemají, žádný jiný se mi tam zas tak nelíbí a přesně něco takového sháním na Colours, takhle na fesťák jsou tyhle vaky fakt praktické. Nevíš, kde něco takového sehnat v kamenném obchodě, napadá mě možná New Yorker? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dívala jsem se po takových vacích všude možně a nikde mě nic nezaujalo. Mám pocit, že jsem je v NY neviděla. Jsou spíš ve sportovních obchodech, ale mě osobně moc nelákají vak s nápisem "NIKE" po celé jeho délce... Proto jsem hledala na internetu a Wayfarer jich nabízí spoustu. Koupila jsem si tam už dva :-). Sleduj to a třeba se Ti zalíbí nějaký, stále přidávají nové zboží. Taky jsem dost dlouho vyčkávala na ten pravý :-).

   Smazat
 5. Batůžek je naprosto úžasný!

  OdpovědětSmazat
 6. Ty si taaak hubenonuka! Slusi ti to takhle jedňoduchee

  OdpovědětSmazat