Květovaný vzor jsem milovala zhruba před dvěma lety. V té době jsem si přála mít vše laděné do kytiček. V tomto období jsem nakoupila různá trička a tílka s takovým potiskem (která už ani nenosím a jen se válejí ve skříni...). Kromě svršků jsem si koupila i malinkou peněženku s květinami. Té se nevzdávám a používám ji na cesty do školy. Vlastním totiž dvě peněženky - jednu na běžné (a někdy i velmi zbytečné, znáte to) potřeby a druhou na splácení vlaků a autobusů při jízdě do Pardubic na vysokou. Kytičkový potisk mě teď, v letním období, opět okouzlil, a tak jsem zatoužila po něčem tímto stylem potištěném. Má skříň plakala po dalším overalu, a tak jsem si dala jedna plus jedna do kupy a výsledkem se stal
květovaný overal. Mimo květinek jsem se vrátila i k dříve nejoblíbenějšímu materiálu - šifonu. Na léto je tento vzdušný a lehký materiál ideální. K šifonovému overalu jsem přidala hodinky Daniel Wellington, jež jsou na mně teď stále k vidění, protože sympatizuji s jejich jednoduchostí a kompatibilností s jakýmkoli stylem, a velkou kabelku. Celý outfit jsem doplnila o obyčejné černé balerínky.
Co vy a květované vzory? :-)
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Přeji vám krásný slunečný den! :-)
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Ten overal vyzerá krásne :) Na pohľad z diaľky ako sukňa :D Ale pekné to je ...
OdpovědětVymazatPozývam Ťa na moju giveaway : http://aduliksun.blogspot.sk/2015/07/giveaway-za-36-000-pozreti-na-blogu.html :)
krásný overal!! <3
OdpovědětVymazatSWEET CHILLI
Krásnej overal :) i hodinky
OdpovědětVymazatvelmi ti to pristane :)
OdpovědětVymazatKrásné!!!! :-))
OdpovědětVymazatKrasny overal je uplne skvely!:)
OdpovědětVymazatSuper overal!
OdpovědětVymazatJULI JULI blog
Ten overal je nádherný! :))) Skvělé.
OdpovědětVymazathttp://style-and-smile15.blogspot.com/
Tento overal má krásný vzor, ale ušití mi přijde trošku zvláštní..
OdpovědětVymazatKrásny overal :-)
OdpovědětVymazatOveral je prekrásny rovnako aj tvoje hodinky! <3
OdpovědětVymazathttp://withgreywolf.blogspot.sk/
Moc ti to sluší, Nikčo :)
OdpovědětVymazatOne blondie life
Ten overal je super, moc ti to sluší :)
OdpovědětVymazatEVA HEARTS LIFE
Perfektni overal ! Jen bych zmenila boty :)
OdpovědětVymazathttp://www.curyinthecity.blogspot.cz/
Fashion Paris&Prague
Overal vypadá úžasně! :) Květinové vzory jsem si toto léto taky oblíbila :))
OdpovědětVymazatanotherdominika.blogspot.cz
Ten overal je dokonalý, já mám květinový potisk ráda, ale musí to být s mírou :D
OdpovědětVymazatYoung, wild and free
Overal je nádherný, ja si ani neviem toto leto bez overálikov predstaviť. :)
OdpovědětVymazatSimona | liveinfoxworld.blogspot.com
....
Chci mít tvé nohy! :D takové rovné a hubené, o tom si můžu nechat jen zdát :/ :D a jinak super outfit, v jednoduchosti je krása no ne? :)
OdpovědětVymazatSkvělý overal! Moc ti to sluší!
OdpovědětVymazat