09.09.15

GOT2B | PHENOMENAL MEN HAIRSTYLE
9/09/2015

GOT2B | PHENOMENAL MEN HAIRSTYLE

Před pár dny jsem si uvědomila, že skoro všechny blogerky píšeme o ženách a zapomínáme na své muže, kamarády a mužské členy rodiny. Ale vždyť i oni o sebe chtějí pečovat (i když ne v tak velké míře jako my, ženy). A díky této myšlence vznikl dnešní kosmetický článek, který se může stát inspirací jak pro pány, tak i dámy. Zaměřila jsem se na mužský hairstyle a na pomoc si přizvala nejlepšího kamaráda Marka.


Společně jsme za použití krémového gelu pro objem a tvarující pasty vytvořili look typický pro dnešní dobu. Použili jsme pro to řadu Phenomenal od Schwarzkopfu. V článku se objeví názory Marka, protože já jako žena je nedokáži přesvědčivě a dobře zhodnotit. Ale jedno říct můžu - zbožňuji design těchto dvou produktů!


PHENOMENAL KRÉMOVÝ GEL PRO OBJEM
Popis: Vytáhni oblek a připrav se na to být fenomenální. Nový got2b phenoMENal krémový gel pro objem ti dodá trvalou fixaci a na pohled plnější a hustší vlasy. Pro dokonalý groom styl – elegantní a nadčasový. Objev v sobě pravého gentelmana! Nanes do dlaní trochu gelu o velikosti lískového oříšku a dobře jej rozetři. Poté zapracuj do vlhkých nebo suchých vlasů a vytvaruj si účes podle svého vkusu a představ. Pro dokonale upravený look sčeš vlasy pomocí hřebene.
Cena: cca 100 Kč

PHENOMENAL TVARUJÍCÍ PASTA
Popis: Nech se strhnout novým grooming trendem s novinkou od got2b a objev v sobě pravého gentelmana. Nová got2b phenoMENal tvarující pasta dodá tvému účesu přirozený lesk, dlouhotrvající fixaci a nadčasový styl. Prostě vytáhni oblek a připrav se na to být fenomenální! Rozetři přiměřené množství ve svých dlaních, zapracuj do suchých vlasů a styluj dle libosti.
Cena: 100 Kč


Mně osobně se na mužích líbí vlasy sčesané dozadu (viz. obrázek), ať už vzdušnější pro každodenní nošení a nebo ulíznuté k hlavě pro vytvoření elegantního a formálního stylu. Někdo má štěstí a vlasy mu drží na správných místech bez použití gelu či pasty. Ale Mára si vždy do vlasů dá trochu gelu, aby byl s jejich vzhledem 100% spokojený a neobával se toho, kdy mu nějaký neposlušný vlásek sklouzne do obličeje. A tak mi předvedl, jak jednoduše rozetřít výrobky do vlasů a vytvarovat do požadovaného (především přirozeného) tvaru.,,Tyto produkty mě mile překvapily. Snadno se aplikují a příjemně voní. Stačí nanést jen trochu gelu a o dokonalý účes na celý den máte vystaráno! Tento produkt určitě vyzkoušejte, stojí za to!" M.Marek si velmi oblíbil gel pro objem, jehož vůně je jemná a výdrž dlouhodobá. Mě samotnou fascinovalo, jak malé množství dokáže vlasy pěkně uhladit a držet po kupě. Zároveň mě překvapilo, že gel na vlasech nebyl skoro znatelný. A proč jsem tento článek psala, když jsem si vědoma toho, že mezi vámi jsou spíše čtenářky než čtenáři? Chtěla jsem svůj blog opět oživit něčím novým a zároveň vám dát tip na dárečky pro své muže. Jaký střih a úpravu vlasů na mužích máte rády vy? :-)

8 komentářů:

 1. Hezký článek :) produkty mají super design :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný článek :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/makeup-inspiration-zluta-linka.html

  OdpovědětVymazat
 3. Máme doma oba produkty. Pasta nic moc. Ten gel je dobrý a v kombinaci s lakem na vlasy dokáže dobře udržet tvar účesu =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkný článek. Je potřeba přidat i nějakou inspiraci pro chlapy.. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 5. Joo ten taky máme doma, je super, miluju tu vůni! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Joo ten taky máme doma, je super, miluju tu vůni! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Veľmi pekný článok :) tieto produkty sa mi veľmi páčia vďaka obalom, ktoré majú :) hneď zaujmú :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat