08.09.15

VŮNĚ OSOBNOSTI

Jsem na vůně (a zápachy) velmi citlivá, a tak není divu, že se stále snažím příjemně vonět. Za těch pár let, co používám voňavky skoro denně, jsem si našla cestičku k jedné, kterou teď těžko překonávají jiné. Myslím si, že vůně dokáže o člověku hodně vypovědět. Někomu jsou sympatické rostlinné vůně, které ve mně vzbuzují jistou romanci a vřelost. Někomu něco jiného. Zkrátka sto lidí, sto chutí. Já osobně mám nejradši jemné a sladké vůně. Někdy tyto vůně označuji slovem "pohádkové". Při přičichnutí k nim se mi vybavuje romantický pohádkový ples, na němž tančí princezna s princem a při každé jejich otočce je sál zaplaven sladkou vůní princezny.


TOP voňavka, která mi momentálně nejvíce voní a kterou používám nejčastěji, je od Yves Rocher, Quelques Notes d'Amour. Název je pro nás Čechy opravdu krkolomný a jsem ráda, že jsem jej nikdy nemusela nahlas vyslovovat. Pokud mám tuto vůni někomu poradit, používám frázi "ta sladká vůně v malém kalíšku" a nasměruji na eshop YR :-)


Každopádně je to menší flakónek, a tak se s ní snažím šetřit, což vlastně ani není těžké, protože na příjemné provonění stačí jedno stříknutí. Krom této voňavky používám i jiné, ale tato od YR je pro mě prostě nejlepší. Sice nepatří do kategorie do 500 Kč a i přestože zastávám názor, že za vůni nehodlám utrácet velké peníze, na tuto si ráda našetřím. Naštěstí mám doma dva flakónky, takže jsem minimálně na rok za vodou :-).


Zde se můžete podívat, jaké další vůně používám. 
1. SUPER PLAYBOY - Růžového králíčka jsem dostala před týdnem k jednadvacetinám. Playboyek jsem vyzkoušela už spousty, ale tahle mě momentálně nejvíc oslnila. 
2. OSMANTHUS - Velmi často používaná vůně květin, která mi dokáže zpříjemnit den. Může to znít vtipně, ale opravdu se jí voním ve dnech, kdy mám špatnou náladu, protože na mě všechny ty kytičky uvnitř flakónku dělají dobrý dojem.
3. QUELQUES NOTES D'AMOUR - Nejvoňavější na světě!
4. CELINE DIONE SIGNATURE - Celine Dione jsem dostala od Martina. Už jen kvůli tomu, že je od něj, ji mám moc ráda. S ní šetřím nejvíce, což je na fotce i vidět, protože mě děsí ten moment, kdy celý flakónek vyprázdním. Mám s ní prostě takové zamilované pouto :-).

Jakou voňavku máte nejradši vy?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. nejvíc miluju Manifesto od YSL. Tvou vůni od YR musím v obchodě vyzkoušet

  Jsi krasna

  OdpovědětSmazat
 2. za mne vede chanel coco, moje láska a klasika už nějakou dobu :)
  perfect for fall

  OdpovědětSmazat
 3. za mne vede chanel coco, moje láska a klasika už nějakou dobu :)
  perfect for fall

  OdpovědětSmazat
 4. Tuhle mám taky, je roztomilá a maličká, perfektní do kabelky :)

  OdpovědětSmazat
 5. Pro mě je nejlepší HONEY Marc Jacobs... :)
  michaelasorelova.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. Já miluji Si od Giorgio Armani, tu jen tak nějaká nepřekoná ;)

  OdpovědětSmazat
 7. Playboy voňavky mám moc ráda, tuhle jsem ještě nezkoušela, musím očuchat :)

  Ili Libertad

  OdpovědětSmazat
 8. Já mám vysněnou vůni od Paco Rabane Lady Million

  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/makeup-inspiration-zluta-linka.html

  OdpovědětSmazat
 9. Miss Dior od Diora :) ale taky se mi líbí Skin od Clean, Body od Burberry, Baiser Volé od Cartiera a Mademoiselle od CoCo Chanel :)

  OdpovědětSmazat
 10. Mě nejvíc voní ta, co mám doma u rodičů na stolku a vůbec netuším, jak se jmenuje.. něco s růží, ale na víc si ted bohužel nevzpomenu :D
  Lovies 47
  Zvu tě na GIVEAWAY o knihu, náhrdelník a pleťovou masku

  OdpovědětSmazat
 11. Přítelova mamka má skvělý cit a na začátku roku mi darovala BVLGARI Jasmin Noir. Nejde ji nemilovat, je krásná, svěží a i přesto správně dospělácká pro dámu. :)

  OdpovědětSmazat
 12. mandarinka9017.10.15 19:19

  Tuhle vůni jsem dostala od manžela k vánocům min. rok a byla to moje vysněná a ještě mě neomrzela :-)

  Můžu tě poprosit o hlas - to se mi líbí http://soutez.sedackyphase.cz/sedacka/hncoj/ Děkuju <3

  OdpovědětSmazat
 13. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchodujte kdekoliv Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětSmazat