20.11.15

AUSSIE | DRY SHAMPOO

Nevím, jak vy, ale já se bez suchých šamponů neobejdu. Bez nich bych si musela mýt vlasy snad každý den... Pár suchých šamponů jsem už vyzkoušela a byla zklamaná, že zanechávaly bílé stopy na vlasech. Proto jsem hledala nějaký vhodnější a narazila při tom na Aussie. Samotnou značku mám moc ráda, protože velmi pěkně voní a perfektně vlasy vyživuje. A tak jsem se rozhodla vyzkoušet i jejich suché šampony.

Aussie přišel na to, jak si do dne vtěsnat trochu víc času na věci, které máte rádi. A slyším vaši otázku: jak, jak? Přeci díky kolekci suchých šamponů Miracle od Aussie. Tajemství spočívá v tapioce, což je škrob z kořene rostliny maniok, který usnadňuje absorpci mastnoty. Úžasné složení suchých šamponů Aussie Miracle zanechává v porovnání s ostatními suchými šampony méně zbytků a výtažek z jojobových semínek, dlouhodobý oblíbenec Aussie, je součástí kolekce pro sladce vonící ladné kadeře.

AUSSIE DRY SHAMPOO - AUSSOME VOLUME & COLOUR MATE
Popis Aussie Aussome Volume: Je nezbytný, když potřebujete být trochu (nebo hodně) sexy a nemáte moc času. Představuje rychlé řešení pro objem vlasů mezi dvěma umytími – tato varianta překypuje pružností a přinese vám svěží a bohaté lokny. Pro pozvednutí vlasů i ducha stačí aplikovat malé množství na vlasy a vyčesat. A to je aužasné, co říkáte?
Popis Aussie Colour Mate: Pomáhá chránit barvené vlasy a životnost barvy díky méně častému umývání. Mohlo by to vůbec být lepší? Voláme všechny blondýnky, brunetky a zrzky – tato varianta je nepostradatelný přítel, díky kterému získáte lokny plné života a nádherné barvy.
Cena: cca 179 Kč
Více používám Aussome Volume pro větší objem, ale i po Colour Mate občas sáhnu. Colour Mate používá spíše mamka, protože má barvené vlasy (já nikoliv), a tak mám info spíše od ní. Ale i přesto si myslím, že i na nebarvených vlasech vykouzlí zázraky stejně jako Aussome Volume. Oba šampony příjemně voní, jejich vůně je jemná, nijak štiplavá či ostrá. Oba produkty nanáším z dálky přibližně 30 centimetrů od hlavy. Nezanechávají žádné bílé stopy, takže se nemusíte bát bílých prachových kol. Po nanesení suchých šamponu ještě dlaněmi a prsty pořádně prohrábnu a promačkám pokožku hlavy i vlasy a nakonec vše vyčesu. Výsledek je super :-).
K dostání v drogérii DMPS: Všechno nejlepší k svátku všem Nikolkám! ^^

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Colour Mate mě moc nenadchl, přišlo mi, že na vlasech nedělá skoro nic. Ale ten objemový je boží. Mám už 3. balení.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak tyhle suché šampony jsem ještě nezkusila. Momentálně používám Timotei a je to OK

  OdpovědětSmazat
 3. Také se bez suchých šamponů neobejdu :) Používám Batiste pro hnědé odstíny vlasů, ale až mi dojde tak vyzkouším i Aussie

  OdpovědětSmazat
 4. Suché šampóny taky používám a stejně tak Aussie výrobky mám strašně rád, ale jejich suché šampóny mi vůbec nesedly..vlasy mám po nich jak chemlon =/, asi jsou na tyto šampóny moc krátké, nevím =D. Kamarádka si je narozdíl ode mě pochvaluje, ale má dlouhé lokny.. =)

  Fajn víkend,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 5. Tak tie suché šampóny, by som rada vyskúšala:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. Nejlepší značka šamponů z drogerie. Sice jsou dražší ale odvedou super práci. Suché šampony jsem nezkoušela ale normální tekuté a kondicionér nemají chybu.

  OdpovědětSmazat
 7. Mám v plánu konečně Batiste, ale pak jsou na řadě i tyto od Aussie, určitě budou super, sáhnu po tom Aussome volume :)

  OdpovědětSmazat