22.11.15

BROWN SCARF & GOLD DETAILS

Martin na bílém koni přijel o něco déle. Dnes u nás spadly první sněhové vločky. Nemám z toho radost, protože zima a sníh mi nejsou vůbec blízké. Nemám v lásce tři věci - války, lži a sníh (haha, trocha nadsázky a sarkasmu). Ale cestou od Martina, kdy sněžilo tolik, že stěrače sotva stíhaly všechen sníh odstranit, mě ovládla menší vánoční nálada. Jak jste pokročili s nákupem dárků? Mně zbývá poslední dáreček, konkrétně pro Martinovi prarodiče. Naštěstí mám pár tipů, takže mi už se musím postarat jen o samotnou koupi.

Po delší době jsem oblékla elegantnější oblečení. Víte, že černé oblečení mám nejradši, a tak se ho stále zuby, nehty držím. Dnes nevyjímaje. Ke svému oblíbenému černému svetru jsem oblékla obyčejné skinny a obula chelsea boty. Chelsea jsem dříve nosila pořád, ale letošní podzim si je moc neužil, protože jsem začala více vyznávat sportovní módu a tenisky jsou momentálně mou nejoblíbenější obuví. Aby outfit nebyl tak smutný (a zároveň abych se i zahřála), přidala jsem hnědou šálu. A základem celého looku jsou zlaté detaily v podobě hodinek, náramků a popruhu na kabelce. Pamatujete na článek s vánočními tipy? Zmiňovala jsem tam přímo tento náramek s kamínkem. Nyní ho tedy můžete vidět i na ruce. Podle mě vypadá vážně překrásně.

Chtěla bych vás informovat o článku s tématem islámu, atentátů, uprchlíků a všeho okolo. Byla jsem překvapená, kolik lidí mělo o takový článek zájem, a tak bych vám ráda vyhověla. V blízkých dnech nemám tolik času na psaní článku a musím se věnovat věcem ve škole, ale určitě tento článek napíšu, jen buďte trpěliví. Kromě toho se objeví další netradiční článek, a to sportovní. O mém názoru na sport jsem nikdy nepsala a ráda bych to napravila. Takže doufám, že vás mile překvapím. Mějte krásnou neděli :-).

svetr, kabelka - Poštovné zdarma | tričko - New Yorker | kalhoty - F&F | šála, perličkoý náramek - Aliexpress | boty - CCC | hodinky - 24TIME.cz | náramek s kamínkem - EppiZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Outfit se ti povedl. :))) u nas v Uk prvni snehove vlocky padali v patek, ale uz nejsou.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 2. Ty hodinky jsou super! :) Všechny dárky ti závidím, já mám jeden a zbytek musím dokoupit :D

  OdpovědětSmazat
 3. Ta šála je krásná, úplně cítím jak je měkká :) a to teda tleskám - já nemám dárek ještě žádný!
  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 4. Nádherný outfit, ta šála se k tomu úžasně hodí, působí to elegantně.. moc super :)

  Nikola Mills

  OdpovědětSmazat
 5. Hmm, ta barva šály mě vážně zaujala!

  OdpovědětSmazat
 6. Ten šál je naozaj TOP :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 7. Mě nejvíce zaujaly dolpňky a detailní fotka..pecka :)

  OdpovědětSmazat
 8. Šály a šatky, to je aj moje v tomto počasí! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětSmazat
 9. Moc hezké. Takovou módu mám ráda :)

  OdpovědětSmazat