27.11.15

GOT2B | GUARDIAN ANGEL OCHRANNÝ SPREJ

Ozývám se z postele, jsem nemocná a z toho důvodu jsem se v posledních dnech tak nějako sekla. Proto už několik dní nebyl článek a ani na Facebooku či Instagramu jsem nebyla aktivnější. Prosím vás tedy o trpělivost. Snad mi brzy bude lépe a zase se do všeho pořádně obuju! Dnes bych vám ráda představila novinku od Got2b, která mě osobně velmi potěšila.

SCHWARZKOPF GOT2B GUARDIAN ANGEL - Sprej pro ochranu před teplem
Popis: S ochranným sprejem got2b guardian angel, který vlasy ochrání až do teploty 220°C, tvoje vlasy lehce odolají žehličce, kulmě i fénu. Ochranný sprej got2b guardian angel navíc tvůj účes vylepší o nádherný lesk.
Každodenní fénování a žehlení zanechává vlasy matné, poškozené a bez lesku. Tahle bezva vychytávka vytváří štít pro tvůj účes a zanechává vlasy flexibilní a plné božských odlesků. Objev nebe na zemi pro tvé vlasy!Buď andělská: Nastříkej na ručníkem vysušené vlasy ze vzdálenosti 20-25 cm. Pokud se pumpička ucpe, vymyj ji teplou vodou.
Cena: cca 100 Kč
Chránit své vlasy před žárem žehliček, fénů a dalších pomůcek pro styling vlasů je velmi důležité. Jakmile vlasy zatěžujete různými tepelnými úpravami (zní to trošku jako z kuchařky :-)...), během několika dnů se jejich stav rapidně zhorší. Zeslábnou, ztratí lesk a začnou se lámat. Já fén a žehličku používám minimálně. Pokud mám čas a můžu nechat vlasy uschnout přirozenou cestou, dopřeju jim to. A díky tomu, že jsou mé vlasy od přírody rovné, nemám ani potřebu sahat po žehličce. Avšak v poslední době jsem si hodně oblíbila nedbalé vlny. Chtěla jsem je vytvářet pomocí copánků a culíků, které jsem zapletla do ještě mokrých vlasů a nechala uschnout. Jenže mi z toho nikdy nevzniklo to, co jsem si přála. Proto jsem si vzala na pomoc žehličku, díky níž jsem docílila požadovaného looku. Abych svou hřívu uchránila před teplem, používám právě již zmíněné spreje. Nyní se mi dostal do rukou tento tmavý krasavec nesoucí poetické jméno, Strážný anděl. A musím uznat, že je vážně strážným andělem. Vlasy vůbec nezatěžuje, voní velmi jemně a každý vlas ochrání. Hledáte-li vhodný dárek k Vánocům pro kamarádku, která se bez žehličky či kulmy neobejde, určitě se na Strážného anděla od Got2b zaměřte.Jen tak pro informaci, dnes je Černý pátek a spousta kamenných obchodů i internetových eshopů nabízí slevy a akce počínaje dneškem a konče nedělí. Takže jestli se hodláte pustit do vánočního nakupování, je pro to vhodná doba. Nakoupíte levněji a díky tomu si nákup určitě víc užijete :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Mně osobně moc nevyhovoval na moje vlasy, přišly mi vysušenější, je to asi hodně individuální :)

  Ili Libertad

  OdpovědětSmazat
 2. mně také nevyhovoval :) jinak brzo se uzdrav ;)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Zkušenosti s ním nemám, ale brzy se uzdrav :)

  OdpovědětSmazat