22.12.15

YVES ROCHER | LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ EDICE

O vánoční limitce YR jste už ode mě slyšeli. Dnes bych vám některé produkty z této vánoční sady ráda představila. A také vás nalákám na soutěž. Od Štědrého dne budete moci o tuto vánoční limitku soutěžit na Facebooku :-).

VÁNOCE 2015
Zažijte vánoční atmosféru a vyberte si ze čtyř limitovaných vánočních edic-pomeranč a skořice, pomeranč a mandle, vánoční jablko a vanilka.
V prodeji jsou letos opět i dárkovékazety - dámské a pánské vůně, péče o tělo a péče o obličej.


BALZÁM NA RTY VÁNOČNÍ - vanilka
Popis: -
Cena: 99 Kč
Nádherná vůně vanilka dokáže vánočně naladit. Balzámy na rty jsou mojí závislostí, a tak jsou na prvních příčkách nákupního seznamu. Jakmile ho nemám u sebe, jsem hrozně nervózní, začnu si olizovat rty a tím se pomalu vysušují a nedá se přestat... Takže vážně závislost. Jakmile byla představena vánoční edice Yves Rocher, ve které se objevil tento balzám, chtěla jsem jej vyzkoušet. Teď je mým nejpoužívanějším balzámem (používám jich vždy víc naráz - každý mám někde schovaný a ten nejoblíbenější vystavuju doma na poličce).

VÁNOČNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM NA RUCE - pomeranč a skořice
Popis: -
Cena: 99 Kč
Dalším výrobkem ve vánoční limitce je hydratační krém na ruce. Ten se do zimy a přicházejících mrazů maximálně hodí. Já si koupila s vůní pomeranče a skořice, ale máte na výběr z dalších - vanilka, pomeranč&mandle. Jemná vůně se na rukou drží dlouho, a tak si pořád přikládám dlaně k nosu a nasávám tu krásnou vůni. Konzistence tohoto krému je poněkud řidší, což mi zrovna moc nevyhovuje, protože při nanesení většího množství do dlaní mám pocit, že se mi krém rozteče (samozřejmě trochu přeháním, ale o trochu hutnější konzistenci bych uvítala). I přestože je řidší, po krátké chvilce se do rukou vstřebá a nezůstavají mi upatlané ruce. Nedokážu si odpustit srovnání s mým vůbec nejoblíbenějším krémem na ruce. Ten je právě oproti tomuto z vánoční limitky mnohem hustější a vstřebání do pokožky je téměř okamžité. Proto můj oblíbenec ve žlutém obalu nasadil laťku velmi vysoko a nyní je těžké ji překonat. Každopádně pokud nemáte problém s řidšími krémy na ruce, určitě se krému nebojte.


VÁNOČNÍ SPRCHOVÝ GEL - jablko
Popis: Vánoční jablko. Vůně jablek je obohacena o jemné tóny vanilky.
Cena: 119 Kč
Dostávám se k další vůní, a to k jablku. Yves Rocher nabízí vánoční sprchové gely obyčejné a nebo s peelingem. Já si na sprchové gely s peelingem moc nepotrpím, takže jsem raději zvolila variantu klasického sprcháče. Co se týče vůně, je opět nádherná a při mytí provoní celou koupelnu. Jablko s vanilkou bude vonět určitě každé ženě. Pokud chcete někomu vytvořit kosmetický balíček pod stromeček, rozhodně nezapomeňte na tento sprchový gel.

VÁNOČNÍ SPRCHOVÝ GEL - pomeranč a mandle
Popis: Sprchový gel s jemnou vůní pomeranče a mandlí.
Cena: 99 Kč
Levnější a menší varianta vánočních sprcháčů od YR je právě tato s pomerančem a mandlemi. Stejně jako předchozí jablko nádherně voní a oba sprcháče mají skvělý vánoční design, který určitě nikoho neurazí. Tento sprcháč je opět nabízen ve více variantách, takže si každý přijde na své. Za mě je lepší ten jablkový. Ale to je otázka vkusu. Mám prostě radši vůni jablka než pomeranče.


TEKUTÉ MÝDLO NA RUCE - pomeranč a skořice
Popis: -
Cena: 99 Kč
Voňavé mýdlo na ruce z vánoční limitky YR je super volbou. Jsem za jeho koupi hrozně ráda, protože je velmi jemné a šetrné a zároveň nádherně voní. Skořice je ve vánoční limitce mou nejoblíbenější přísadou. Mamka většinou kupuje levná mýdla na ruce a neřeší jejich vůni atd. Já si ráda jednou za čas dopřeju něco lepšího, a tak jsem po tomto od YR hned sáhla.

VÁNOČNÍ SPRCHOVÝ PEELING - pomeranč a skořice
Popis: -
Cena: 129 Kč
O sprchových gelech s peelingem jsem psala u sprcháče s vůní jablka. Teď si říkáte, že si protiřečím, protože jsem výš psala o tom, že peelingové sprcháče moc nemusím a najednou o něm píšu. Hned jeho koupi vysvětlím. Stále se budu držet toho, že mám radši klasický sprchový gel bez jakýchkoli zrníček. Nevím, jak tomu bylo minulé roky, ale pamatuju si, že i lony byly ve vánočních edicích sprchové gely v kulatém obalu. Už loni mě okouzlil ten tvar a celkový design, a proto jsem jim ani letos neodolala. Takže je tento sprcháč v konečné fázi pěknou ozdobou v naší koupelně :-).


VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM VÁNOČNÍ JABLKO
Popis: Vyživující tělový krém Vánoční jablko. Obohacen o máslo karité z ekologického zemědělství a o mandlový a avokádový olej. Tento tělový krém zanechá pokožku jemně provoněnou jablky a vanilkou.
Cena: 219 Kč
Vyživující tělový krém s vůní jablka je snad to nejlepší a nejpovedenější z vánoční limitované edice, co jsem vyzkoušela. Zanechává pokožku jemnou a lehce provoněnou. Konzistence je hutnější a dobře se roztírá. Vstřebání do pokožky chvilku trvá, ale jakmile se vstřebá, není po něm ani památky a můžu se normálně obléct, aniž bych si něco upatlala. Hydratace je vážně výborná! Mazala jsem si s ním sušší místa v oblasti ramen a během tří dnů (každý den jsem si ramena namazala jen jednou) byly pryč. Za mě vážně nejlepší produkt v letošní limitce.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Mám moc ráda tyhle limitky od YR, v obchůdku jsem očichávala a jsem z toho nadšená jak krásně voní. Hned bych tento balíček brala a moc pěkné fotky. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Jej, tak tohle jsem asi neměl vidět :) Yves mám hrozně rád, ale tahle edice mi nějak utekla. To balení je luxusní, poběžím si asi pro ten krém na ruce :)

  OdpovědětSmazat
 3. Tá sada je naozaj úžasná, taká vianočná:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. K téhle kolekci jsem sice jenom očuchala, ale voní naprosto božsky:)

  OdpovědětSmazat
 5. Samé krásné produkty! Nejvíce mě zaujal VÁNOČNÍ SPRCHOVÝ GEL - pomeranč a mandle, který si asi koupím. :)

  http://sayesss.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. Tahle limitka se mi moc libi.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 7. Cela limitka vypada naprosto uzasne! :)

  OdpovědětSmazat
 8. Cela limitka vypada naprosto uzasne! :)

  OdpovědětSmazat
 9. Kolekci od YR bych vždycky úplně nejradši vykoupila celou :D Ale udělala jsem si radost aspoň krémem na ruce s vanilkou :)

  OdpovědětSmazat