27.12.15

ZIAJA | KRÉMOVÁ MÝDLA NA RUCE

Tak! A teď už nám zbývá rok do příštích Vánoc. To si zase počkáme :-)... I když... Myslím si, že ten rok uteče. Ani nemrkneme a už se zase budeme rozčilovat, že nemáme nápady na vánoční dárky. Jak na vás letošní Vánoce zapůsobily? Já nejsem milovník zimy, takže mi to teplejší počasí a žádný sníh vůbec nevadí. Ale i přesto bylo nádherné, když na Štědrý den chumelilo. Sledovala jsem pohádky a po nějaké době vykoukla z okna a tam krásně bílo. Pokud by to tak bylo jen na Štědrý den a další dny už všechno záhadně zmizelo a nezůstalo by po sněhu nic, bylo by to super. Bohužel to tak nefunguje a buďto máme suché Vánoce jako letos a nebo se brodíme ošklivou břečkou. Kde jsou ty časy, kdy jsme ráno vykoukli z okna a všude kolem byl napadaný sníh. Hned jsme vyběhli ven se sáňkami a sjížděli každý svah. Tomu odzvonilo a trochu se bojím toho, že naše děti ani nebudou vědět, co to ten sníh vlastně je.


Ale teď konec sněhové a vzpomínkové nostalgie. Dnes vám píšu z důvodu seznámení se s krémovými mýdly na ruce. Potkali jsme se jednou takhle na internetové party, při níž jsem horlivě nakupovala vánoční dárky. Zprvu se tato krémová mýdla netvářila jako dárek pod stromeček. Nejprve jsem je doma vyzkoušela. Nakonec mě tolik okouzlily, že jsem nákup provedla znovu a zabalila je pod stromeček našim matinkám (mojí a Martinově).

ČAJ SE SKOŘICÍ & GRAPEFRUIT S MÁTOU
Popis: -
Cena: obojí za 59 Kč
Hodnotit mýdla na ruce není žádná pohádka. Každému vyhovuje něco jiného (ostatně jako u všeho...), a proto bych to ráda shrnula do co nejstručnějších a nejdůležitějších údajů. Zaprvé - neodolatelná vůně. Nemohu se rozhodnout, zdali lépe voní čaj se skořicí nebo grapefruit s mátou. Obojí nádherně provoní ruce. Zadruhé - krémová konzistence. Ta u mě maximálně boduje. Nemám ráda, když se mi mýdlo úplně rozteče po rukách... Zatřetí - super skvělý design. Po vzhledové stránce jsou minimalistické. A to je paráda! Začtvrté - prostě Ziaja. Nemám, co dodat. Ziaju zbožňuju, takže fakt, že je mýdlo od nich, mě ještě více přesvědčuje o mém pozitivním pohledu na věc :-).


Ještě mám na vás jeden dotaz. Ráda bych do nového roku vykročila zdravější nohou. Poslední dobou zpytuju svědomí kvůli své stravě. Jím naprosto příšerně. Kolikrát sním jednu velkou porci za den a tím končím. A nebo jím zcela nezdravé věci. Nechci se stát vegankou, vegetariánkou atd. Nic proti takovým lidem, ale na mě to nepůsobí prospěšně, protože si myslím, že potřebujeme proteiny a další látky i z jiných potravin než jen ze zeleniny například. Proto se vás chci zeptat, zdali neznáte nějakou dobrou stránku či blog, na kterém by byly dobré a snadné recepty se zdravější stravou. Jen tak pro inspiraci bych si ráda prohlédla vaše tipy a třeba mě nějaké jídlo zaujme :-). Předem děkuji!
Přeju vám nádhernou neděli :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Od Ziaji teraz mám kopu vzoriek, tak skúšam, ja mám mydlá rada, určite by som sa im potešila:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. Tyhle mýdla se mi líbí :) No teda, to já vždycky nerada slyším, když někdo takhle hrozně jí :D jíst jedno jídlo denně, to si myslím, je fakt špatný :D žádná stránka mě zrovna nenapadá, co bych Ti mohla poradit. Možná by bylo super využít i nějakýho výživovýho poradce, pokud znáš někoho osobně :).
  A Vánoce jsem si užila moc, byly to jedny z těch nejhezčích :)

  OdpovědětSmazat
 3. Ziaju mám ráda ale tahle mýdla jsem ještě nezkoušela, líbí se mi že jsou z kozího mléka :-) . Zdravá strava :-) , Já bych teď svoje svědomí měla též zpytovat ale abych se vzdala všech dobrot nebo se měla striktně řídit podle určitého jídelníčku, asi bych to stejně dlouho nevydržela a když mám na něco chuť tak si to dám... Já například jím všechno na co mám chuť ale samozřejmě s rozumem a cvičit a vyřadila jsem ze svého jídelníčku vepřové maso které není vůbec zdravé a dám si ho opravdu výjimečně. Když mám chuť třeba na Milu ( všichni víme jsou nezdravé tyto sladkosti ), dám si ji pokud je to moje první sladká věc za den. Myslím si že jíst zeleninu opravdu ve větších porcích také není špatný nápad, nevím jak ty ale spousta lidí nesní kousek zeleniny co je týden dlouhý a potom se musí cpát všelijakými vitamíny ve formě léků.. Tak toť můj názor..

  OdpovědětSmazat