03.01.16

BYE 2015

Ještě jednou všem přeju krásný nový rok, spoustu lásky, úspěchů a především zdraví. Internet je teď doslova zahlcený články a fotkami, které shrnují rok 2015. Nemám v plánu nějaký takový článek psát, když vidím, jak se to utrhlo ze řetězu. Já k loňskému roku mohu říct jen to, že byl skvělý, protože jsem si koupila zakrslého králíčka, kterého nade vše miluju. Rok 2015 mi přinesl i zdárně ukončený první ročník na vysoké škole. Měla jsem i spoustu úspěchů v blogování, což mi dělá ohromnou radost (Instagram během tohoto roku dosáhl 5 000 followerů, Facebook 1 500, a největší radost mi udělal moment, kdy jsem se stala součástí Cosmobloggers - mimochodem jsem teď v nejnovějším čísle Cosmopolitanu. Už jste viděli mou fotkou? Já bohužel jen tak v rychlosti, ale těším se, až si ke Cosmu v klidu sednu a pročtu si ho.) Minulý rok jsme s Martinem založili vlastní eshop, Classy s hodinkami a kosmetickými taštičkami a i tomu se dařilo.

Trocha nostalgie způsobena pohledem na fotky z podzimu v nynějším zasněženém období nejspíš nezasáhne jen mě. Kvůli učení na zkoušky nemám moc času na focení. A ve chvílích, kdy by se volný čas našel, jsem vyčerpaná a nebo zkrátka nemám chuť dělat něco dalšího. Proto přidávám starší outfit focený někdy v listopadu. Už aby bylo zase tepleji...

kabát - Bershka | rolák, kalhoty - New Yorker | boty - Kelt | hodinky - Daniel Wellington | kabelka - MARAJKA


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Aj tebe Niki:)
  A ten kabát je naozaj super, taký podobný hľadám už dlho!
  Pozývam ťa na giveaway na mojom blogu, dúfam, že sa zapojíš:
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/01/novorocna-giweavay.html?m=1

  OdpovědětSmazat
 2. I tobě krásný nový rok! Ty botky jsou parádní, úplně je miluju, chci si je už strašně dlouho pořídit, ale bojím se, že mi v nich bude přes zimu zima (:D) a budu je moci nosit jen jaro/léto/půlka podzima :/ Moc ti to sluší, hodně štěstí s učením, i mě to začalo letos (maturita) :D

  Nikola Mills

  OdpovědětSmazat
 3. Krásný outfit, ty džíny jsou bomba! A gratuluji k úspěchům v roce 2015 a přeji další do tohohle roku :)
  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 4. strašně ti to sluší:) A ty džíny jsou skvělý.
  A i tobě přeji krásný nový rok a ať je lepší než ten předešlý:)
  www.andreykab.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Líbí se mi kombinace tenisek a něčeho elegantnějšího :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětSmazat
 6. Hezké rychlé shrnutí roku:) myslím, že za poslední rok tvůj blog zaznamenal největší vzestup a moc ti to přeju, protože si to zasloužíš, Nikčo :)
  One blondie life

  OdpovědětSmazat
 7. Až na jeany které nejsou můj styl se mi outfit hrozně líbí, nejvíce kabát a hodinky.

  OdpovědětSmazat
 8. Krásne fotky, milujem tvoje články! :)

  btw. pozývam ťa na môj blog, kde prebieha novoročná súťaž :)
  GIVEAWAY U MŇA NA BLOGU | PARFÉM CHLOÉ

  OdpovědětSmazat
 9. Krásný nový rok i tobě :) Já zimu nikdy moc nemusela, ale když na Silvestra začlo sněžit, tak to bylo kouzelní, ovšem bydlím v Praze, takže tady pozůstatky sněhu už stejně dávno nejsou :)

  OdpovědětSmazat
 10. Ten kabát doslova žeriem! <3 Taktiež ti prajem do Nového roku veľa, veľa úspechov, radosti, lásky a zdravia. (týmito fotkami si mi pripomenula ako krásne teplo bolo v jeseni kedy som mohla vyjsť von len v tenkom kabátiku a užívať si popadané lístie) Vyzeráš úžasne ako vždy! :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětSmazat