09.01.16

INSTAGRAM

Drazí a milí čtenáři, nevím, zda sledujete moje sociální sítě, a proto radši píšu malý informační článek. Určitě jste si všimli, že poslední dny nepřibývají nové články. To z důvodu, že začalo zkouškové období a já mám všechny zkoušky v blízkých termínech a mám kvůli tomu minimum času na blog. A všechen volný čas využiju na jiné věci (knihovna, Martin, odpočinek atd.). Omlouvám se tedy, že se teď blog zabrzdil, ale určitě pochopíte, že vzdělání je přednější :-). Pokud nechcete čekat na další články, které se objeví až bůh ví kdy, sledujte můj Instagram. Na něm jsem momentálně nejaktivnější a u něj odpočívám v průběhu učení. Nikomu svůj instagramový profil nevnucuju, jen podávám informace ohledně zkouškové krize. Takže pro ty největší nadšence jsem na Instagramu pod jménem @tatomymo.


Jen tak předběžně bych vám chtěla sdělit, jaké články po zkouškovém vyjdou. Určitě se chci vrhnout na jeden sportovní, možná i na dva. Taková témata se na mém blogu moc neobjevují (myslím, že byl jen jeden), ale ráda bych se začala více hýbat, a proto jsem se rozhodla pro takový malý článek s průzkumem, do něhož se budete moci zapojit i vy. Dál bych vám ráda předvedla svůj diář pro rok 2016 a moc se těším na ty vaše. A nejspíš se můžete těšit i na recenzi vlasové kosmetiky Kérastase.

Mějte se krásně!!!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Pěkný a stručný článek, na ig nesleduji a jsem ráda, že jsi přidala aspoň takto fotky. Mám ráda tvůj styl oblečení i fotek, jednoduchý a moc hezký. :) Sportovní článek určitě udělej, myslím, že tím zaujmeš hodně lidí. :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Moc hezké fotky tvuj instagram sleduju už dlouho máš moc krásný fotky:)

  OdpovědětSmazat
 3. Instagram sleduju, ten hrneček na nápoje se mi líbí moc ♥

  OdpovědětSmazat
 4. Na články se těším. To že se blogu nevěnuješ, je naprosto normální když se potřebuješ učit. Učení je potřeba zvládnout aby člověk měl klid. Pěkné fotky :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Fotis dobre, povedeny clanek.:-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 6. já tě sleduju a máš ty fotky na Instagramu moc krásné a moc hezky promyšlené! Like like :)))

  Kačka

  OdpovědětSmazat
 7. Instagram miluju ! Hned se na tebe mrknu ;).


  OdpovědětSmazat
 8. Vidíš to? A já blb se ve zkouškovém naopak na blog vracím! :D Akorát pod jinou přezdívkou a na jinou stránku, tak uvidím, jak mi to vydrží. :) (Verča Hanáková/Rony).

  OdpovědětSmazat
 9. Máš opravdu krásný instagram!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Jak se jmenuje tatomymo jménem???

  OdpovědětSmazat