08.02.16

KDO ŠETŘÍ, MÁ ZA TŘI, A KDO ZÍSKÁVÁ PENÍZE ZE SVÝCH NÁKUPŮ ZPĚT, MÁ STÁLE PLNOU PENĚŽENKU

Akce, výprodeje, slevy, výhodné nákupy. Myslím, že žádná z nás transparenty s těmito nápisy nepřehlédne. Já za poslední dobu nakoupila spoustu věcí v akcích a vyprodejích. Dnes bych vám ráda představila portál, který vám může s nákupem parádně pomoct. Abych byla přesná, nepůjde tolik o představení, ale spíše o informativní článek, díky němuž bych se ráda dozvěděla vaše názory.

Funkce a možnosti Plné peněženky už jistě znáte. Pro ty, kteří stále o této stránce nemají nejmenší potuchy, v jednoduchosti představím. Jedná se o portál, díky kterému se vám vrací určitá částka z nákupů. Portál nabízí velké množství eshopů různých kategorií. Od oblečení, přes kosmetiku až po elektro, jídlo či cestování. Každý obchod si určí procentuální částku, která se vám při nákupu u nich vrátí. Někdo nabízí více, někdo méně. Tím pádem nakoupíte za určitou cenu a na váš profil Plné peněženky se po uskutečnění objednávky připíše částka v korunách zpět. Takto se vám z každého nákupu budou ukládat dané peníze, které si po nějakém čase můžete vybrat. Dá se říct, že díky svým nákupům i něco vyděláváte. K tomu portál nabízí zajímavé akce, díky nimž získáváte na účet další a další peníze. Hned po zaregistrování je vám připsáno 50 Kč, po nainstalování lištičky, která vás pak upozorňuje na návštěvu obchodu registrovaného u Plné peněženky, je vám připsáno 10 Kč, za každého doporučeného kamaráda dostanete 200 Kč.

Vím, že o Plné peněžence psala spousta blogerek už zhruba před půl rokem. V té době jsem ji viděla poprvé a seznamovala se s ní. Za tu dobu jsem vše vyzkoušela a chtěla jsem o ní napsat až ve chvíli, kdy si budu jistá dobrými výsledky. Nyní o ni píšu, protože vím, že se nákupy skrze ni opravdu vyplatí. Za ten půl rok jsem si něco našetřila a mám zkrátka lepší pocit z nákupu, když vím, že se mi něco z toho vrátí. Pro příklad bych uvedla tyto boyfriend džíny a rolák, které jsem koupila na Answear. Objednala jsem si je už před Vánoci, kdy nabízeli dopravu zdarma a dokonce 20% slevu na Mango. Z roláku, který stál 209 Kč, se mi vrátilo zhruba 13 Kč a z džínů za 469 Kč téměř 30 Kč.

Jak už jsem předeslala. Nechtěla jsem vás s portálem přímo seznamovat, protože věřím, že jej všichni znáte. Spíše mě zajímá, zdali vás už v minulosti oslovil. Vzhledem k tomu, že o něm už dost holek psalo, věřím, že jste na něj už mnohokrát narazili. A mě teď zajímá, jestli se vám Plná peněženka osvědčila tak jako mně :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Ty džíny jsou boží! Ještě jsem z toho portálu nic nekupovala, ale jdu to omrknout! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Zrovna minulý týden jsem si penízky z plné peněženky posílala na svůj účet, využívám to už dlooouho

  OdpovědětSmazat
 3. No vidíš to a já o něm čtu poprvé. :D

  OdpovědětSmazat
 4. plnou peněženku znám,ale ještě jsem nezkoušela. ale myslím, že se bude hodit!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Jj, Plnou Peněženku znám taky, sice jsem se tam registroval, ale jinak jej moc nevyužívám, snad jen pro přihlášení na damejidlo :)

  OdpovědětSmazat
 6. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Přidejte se k úspěšným Spojte se s více než 4,000,000 obchodníků a investorů ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětSmazat