27.02.16

MORTRED

Pěkný den, milí čtenáři. Sedím u notebooku a skrze okno na mě svítí sluníčko, hrozně si to užívám. Snažím se proto psát co nejrychleji, abych brzy mohla jít ven a fotit s mým novým Olympusem. Pokud sledujete můj Instagram nebo o něm víte, mohli jste zaregistrovat, že jsem si koupila Olympus PEN. Poslední dobou se o něm hodně mluví. Nejprve jsem si myslela, že se jedná o vlnu nadšení, která brzy opadne, a proto jsem nad jeho koupí neuvažovala. Už nějakou dobu jsem sledovala novinky kompaktů, protože vlastním velmi špatný kompakt. Kvůli různým akcím v Praze i kvůli celkově lepším fotografiím na cestách, kdy s sebou nechci tahat velkou a těžkou zrcadlovku, jsem si promýšlela koupi nějakého menšího a výkonného kompaktu. Nakonec mě přesvědčila Péťa, kterou jsem potkala na jedné akcičce. Vychválila ho až do nebe, a tak jsem se o něj začala zajímat víc. A dopadlo to tak, jak dopadlo. Je doma a společně s mým Nikonem tvoří mou foto armádu :-). Už jen pár vět k outfitu a poběžím. Nedokážu dát Olympus z ruky, a tak jsem teď velmi nervózní, že se s ním dál neseznamuju a místo toho píšu :-D...

Tento velmi pohodlný outfit mi ve čtvrtek zachránil krk. A to doslova. Přes dopoledne bylo nádherně a zdálo se, že sympatické počasí vydrží. Na poslední chvíli jsem oblékla oblíbený rolák a později jsem za toto osvícení byla vděčná, protože zničehonic se rozchumelilo. Těším se na dny, kdy bude tepleji a budu moct nosit tento hnědý kabát.

kabát, kalhoty - H&M | rolák - Zoot | boty - Nike // Kelt | kabelka - Wayfarer | hodinky - Larsson&Jennings

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Super outfit, kabelka a hodiny mě naprosto okouzlily :)

  Ili Libertad

  OdpovědětSmazat
 2. o foťáku taky uvažuji, ale u mě to bude tak trochu na dýl vzhledem k tomu, že jsem aktuálně bez brigády. A o olympusu jsem četla nespočet kladných komentářů, že mě opravdu láká. Outfit se mi líbí a nejvíc kabátek. Také se těším na teplo až budu moc vytáhnout některé věci. Ta zima je na nic, obzvlášť když se to počasí pořád střídá.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Tento svetr s rolákem se mi hodně líbí, brala bych ho taky :). A myslím, že si ségra chce objednat ty botky, co máš na sobě, jsou fakt pěkný

  OdpovědětSmazat
 4. Zaujala me ta kabelka, nejakou podobnou musim sehnat. :-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 5. Nádherný outfit, líbí se mi ten kabát s těmi teniskami.

  OdpovědětSmazat
 6. Moc ti to sluší! Kabátek je velmi hezký!

  OdpovědětSmazat
 7. Super outfit :) ten kabátek ti moc sluší

  OdpovědětSmazat
 8. Pěkný jednoduchý outfit, já si také konečně pořídila svého Olíka a jsem z něj nadšená, konečně můžu natáčet a fotit všude, aniž by mi půlku kapeblky zabírala zrcadlovka - takže v tomto to máme stejně :) zrovna včera jsem vyrazili do kočičí kavárny, tak jsem mohla natáčet a fotit :)

  OdpovědětSmazat