13.02.16

ORIFLAME | ŘADA TRUE PERFECTION = BLAHO PRO PLEŤ

Poprvé se mi do rukou dostala kosmetika Oriflame. Nikdy dřív jsem se s ní nesetkala. A to především kvůli registraci, která se mi předtím zdála složitá. No, složitá, spíš jsem byla líná se registrovat a vše si pořádně prohlédnout. Teď jsem zjistila, že registrace je jednoduchá a během těchto dnů i bezplatná, takže toho můžete využít. Mám teď spoustu tipů na jejich kosmetiku, takže byste si teď zakládali účet, určitě si počkejte na další články, ve kterých vám představím super produkty. Půjde především o voňavky a líčidla. Ale dnes přicházím s řadou True Perfection, která mě oslnila. Řeč bude o séru, denním a nočním krému.


ZDOKONALUJÍCÍ DENNÍ KRÉM 
Popis: Zdokonalující denní krém s lehkou texturou ihned zvyšuje hydrataci na 24 hodin, zanechává pleť na pohled i podle pocitu hladší, zdravější a zářivější. Obohacen extraktem z perské akácie, na který je podán patent a který pomáhá bránit stárnutí pleti.
Cena: 499 Kč
Musím se zaměřit především na první bod, kterým se výrobci pyšní - lehká textura. Musím uznat, že je to snad ten nejlehčí krém, jaký jsem kdy vyzkoušela. Stačí nanést malé množství a celá pleť je nádherně provoněná, hladká a zářivější. Momentálně se tento krém stal mnou nejpoužívanějším krémem.


MAGICKÉ ZDOKONALUJÍCÍ SÉRUM
Popis: Účinné sérum pro zdokonalení pleti ihned i dlouhodobě revitalizuje stresovanou, unaveně vypadající pleť. Složení obohacené komplexem InstantGlow okamžitě vyrovnává tón a zvyšuje projasnění pleti, zatímco extrakt z perské akácie bohatý na aminokyseliny neutralizuje buněčné nečistoty a pomáhá tak redukovat viditelné známky únavy.
Cena: 549 Kč
Sérum mi z této sady sedlo nejvíc. Stačí nanést opravdu malé množství - pokryje celou oblast obličeje. Perfektně se roztírá díky své slabounce olejové bázi, která nijak nemastí, ale příjemně se vstřebává a zanechává pleť velmi jemnou a zdravě lesklou. Po pravidelném používání mám mnohem hladší a jemnější pleť.


OBNOVUJÍCÍ NOČNÍ KRÉM
Popis: Vyživující a zdokonalující noční krém obnovuje pleť během noci. Obohacen o extrakt z perské akácie, na nějž je podán patent a který pomáhá tonizovat pleť a bránit známkám stárnutí, a kyselinu glykolovou, která pomáhá vyhladit první výrazové linky, zlepšit texturu pleti a odhalit hladší, hebčí pleť.
Cena: 499 Kč
Noční krém používám z této řady nejméně. Obecně používám noční krémy minimálně. Bohužel (nebo bohudík?) se nedokážu naučit si před spaním plácnout něco na obličej. Pořád se ve mně perou myšlenky, zdali nechat pokožku volně dýchat anebo ji pomoci regenerovat za pomoci krémů. I přesto noční krém občas použiju a i s jeho výsledky jsem spokojená. Ráno je pleť nádherně vyhlazená a hebká. 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Vypadá to moc hezky, s Oriflame moc zkušenosti nemám, přesně kvůli tomu registrování a tak. :D A máš to krásně nafocené.:)

  OdpovědětSmazat
 2. Vyzerajú super:) musím si ich v Oriflame pozrieť!
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 3. Sem tam se mi do ruk dostane katalog Oriflamu, ale tyto výrobky jsem tam nějak přehlídla. S nočními krémy nemívám problém a už jsem si na ně tak zvykla, že bez noční dávky krému neusnu. :-D
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 4. Raději dávám přednost přírodní péči, ale tahle řada nevypadá špatně, i ty obaly působí takovým luxusním dojmem :)

  OdpovědětSmazat
 5. Škoda, že su tak líná na sebe něco patlat, brácha mi dovezl něco přímo z Itálie a akorát mi to leží ve skříňce, asi už proto bych to mohla vytahnout a testovat to... :D

  OdpovědětSmazat
 6. Tuhle radu jsem nezkousela, ale vypada dobre.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 7. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětSmazat