23.02.16

YVES ROCHER | NOVINKY: MERUŇKY & OVES

Nejvoňavější kosmetická značka představila novinky pro rok 2016. Únor přinesl spoustu nových výrobků. Vyzkoušela tři z nich a po pečlivém prozkoumání bych vám je ráda představila.

NOVÁ ŘADA ROSTLINNÉ PÉČE O TĚLO JE ODPOVĚDÍ NA SPECIFICKÉ POTŘEBY SUCHÉ POKOŽKY, KTEROU POMÁHÁ HYDRATOVAT, A VELMI SUCHÉ POKOŽKY, KTEROU ÚČINNĚ VYŽIVUJE. YVES ROCHER PŘINÁŠÍ TO NEJLEPŠÍ Z ROSTLINNÉHO SVĚTA: DUŽINU ALOE VERA PRO SAMETOVĚ JEMNOU POKOŽKU, VÝTAŽEK Z OVSA PRO DOKONALE VLÁČNOU POKOŽKU, PUDR Z MERUŇKOVÝCH JADER PRO DOKONALE HLADKOU POKOŽKU.

S výrobky s obsahem aloe vera jsem se setkala zatím pouze v kamenné prodejně. Zato výtažek z ovsa a pudr meruňkových jader jsem si odnesla domů. Produkty s aloe vera jsou pouze dva, a to hydratační tělové mléko a sprej na tělo.


VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÉ MLÉKO NA VELMI SUCHOU POKOŽKU
Popis: -
Cena: 159 Kč
Eko tubička v sobě skrývá jemné tělové mléko, které se pěkně vstřebává do pokožky. U Yves Rocher jsem zvyklá na velmi výrazné vůně, a proto jsem u výrobků s výtažky z ovsa byla trochu zklamaná. Oves sám o sobě nemá výraznou vůni, a tak je pochopitelné, že se to odrazí i v kosmetických výrobcích, které tuto rostlinu obsahují. Účinky jsou ale skvělé! Nerada bych výrobek hanila jen proto, že mi nevoní přímo sladce. Používám jej na velmi suchá místa v oblasti ramen, která se mi jednou za čas objeví. Hned po prvním použití je pokožka nádherně zjemněná a především hydratovaná.


ROSTLINNÝ TĚLOVÝ PEELING
Popis: Rostlinný tělový peeling s pudrem z meruňkových jader pro všechny typy pleti. Přínos výrobku Profesionální gurmánský peeling pro přirozené a jemné odstranění odumřelých buněk. Vhodný pro jakýkoliv typ pleti.
Cena: 259 Kč
Do tohoto peelingu jsem se zamilovala. Pudr z meruňkových jader narozdíl od ovsa nádherně voní, a proto jsem při používání peelingu spokojenější, protože je zkrátka velmi spokojený můj nos. Používám jej především před a po holení. Dobře připraví pokožku na holení, protože odstraní odumřelé buňky a pokožku prokrví. Zároveň holení usnadní, protože pokožku zjemní, a tak jsou pohyby žiletky bez komplikací. Po holení odstraní zbytky chloupků a nečistot, které mohou při holení vzniknout. Výsledkem je jemná a sladce provoněná pokožka.


VYŽIVUJÍCÍ A ZJEMŇUJÍCÍ OLEJ NA TĚLO
Popis: -
Cena: 299 Kč
Poslední novinka, kterou jsem vyzkoušela, je olej na velmi suchou pokožku. Jedná se o produkt s obsahem ovsa, tudíž jsem jeho vůní opět nebyla přímo okouzlena. Navíc si na oleje na tělo nepotrpím, takže bych tento produkt přenechala ke zhodnocení jiným, kteří výživu a hydrataci skrze olejíčky potřebují. Tudíž vám o něm pouze informativně píšu. Pokud máte velmi suchou pokožku, bude pro vás olej ideální.


Při pročítání a prohlížení novinek v brožurce Yves Rocher jsem narazila na parfemovou vodu, který mě velmi zaujala. Zatím jsem neměla možnost ji vyzkoušet, takže vůbec nevím, jak voní. Zaujala mě především tisková zpráva, na které je tato překrásná fotografie. Myslím, že se jim velmi povedla. Nezkoušel jste někdo tuto Rose Oud parfémovou vodu?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Od YR mám doma malý nástěnný kalendář a zrovna na únor je tam ta fotka, co ji máš v článku jako poslední, vážně se jim povedla :). Nejvíce mě z těchto výrobků zaujal vyživující a zjemňující olej na tělo

  OdpovědětSmazat
 2. Spomínané tri výrobky som videl v posledných dňoch na množstve blogov, asi sa na ne pôjdem pozrieť aj naživo do predajne! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětSmazat
 3. Nejvíce mě zaujal peeling, ostatní produkty si myslím že by byly na mě moc mastné. Yves Rocher má opravdu nejvoňavější kosmetiku vůbec.

  OdpovědětSmazat
 4. Vůni meruňky v kosmetice moc nevyhledávám, protože se mi zdá hodně nasládlá.

  OdpovědětSmazat
 5. já naopak vůně u krémů na tělo nemám vůbec ráda, takže mne oves zaujal :)
  outfit: black & gold

  OdpovědětSmazat
 6. využila bych všechny produkty, o kterých je dnešní článek!:) bylo by to něco, co jsem ještě nezkoušela:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 7. To tělové mléko si asi pořídím, protože trpím na suchou pokožku, a zatím jsme nenašla žádné tělové mléko, které by mi vyhovovalo. :) Děkuju za tip!

  OdpovědětSmazat
 8. Vyzerajú super:) musím ich ísť do predajne apsoň ovoniať:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat