29.03.16

JARNÍ WISHLIST A INSPIRACE

Jaro je mým nejoblíbenějším ročním obdobím. Neodolám procházce v nádherně rozkvetlé přírodě, kterou obohacuje čerstvý vzduch a sluníčko. Konečně je jaro tady a my si už brzy budeme moct tyhle procházky dosyta vychutnávat. Jsem pak k nezastavení a fotím si každou kytičku, každý strom, protože se mi probuzení přírody po zimě líbí. Rozhodla jsem se napsat článek s několika věcičkami, které bych si ráda na jaro koupila. Můžete si tedy prohlédnout můj malý wishlist a třeba se zobrazenými kousky inspirovat. Zároveň jsem přidala několik jarních fotek, které mě přímo hřejí u srdce. Sečteno, podtrženo, dnes půjde o inspiraci, které není nikdy dost!
K jarní sezóně bezpochyby patří kabátky, vesty a bundy. Má sbírka kabátů se teď celkem rozrostla, a tak budu mít větší výběr při tvorbě outfitů. Kabáty budu volit do chladnějších dnů, které nás stále čekájí. A do těch teplejších bych volila trenčkot, proto bych si ráda nějaký koupila. Nejlépe tmavě zelený (SPOILER - už ho mááám, jupí <3 - nejspíš se dnes objeví na Instagramu). Další vysněný jarní kousek je vesta. Poslední dobou jsem vestám propadla. Bohužel vlastním jen jednu, kterou pravděpodobně ze šatníku stejně vyřadím. Ta nová by mohla být v béžové či hnědé barvě. Poslední kus oblečení pro jarní dny je bomber bunda. Abych řekla pravdu, letos při spojení slov ,,bomber jacket" protáčím panenkami, protože na nás mává ze všech stran. Občas při prohlížení blogů a sociálních sítí si říkám, že kdo nemá bomber, není IN. Samozřejmě to berte s nadsázkou. Nemám zapotřebí být vyloženě IN. Chci nosit to, co se mi líbí, bez ohledu na to, jestli je to zrovna v módě. Občas mě samozřejmě i módní věci pohltí. Z toho důvodu bych chtěla, aby můj bomber byl od ostatních odlišný. Kašlu na ty typické kratší bombery (především na ten růžový od Stradivarius, který je teď vidět takřka na každém - je nádherný, to opravdu je, moc se mi líbí, ale vzhledem k tomu, že ho vidím všude, jdu od něj raději dál) a koupím si dlouhý, který mi skvěle poslouží i do chladnějších dnů, kdy mi perfektně zakryje ledviny a nejlépe i zadek a část stehen. Teď se zaměřím na doplňky. Nosím jen hodinky a náramky (+ prstýnek, který jsem dostala v 10 letech od mamky, a nehodlám se ho vzdát, ať už je jakkoli mimo trendy). Okouzlily mě prstýnky na všechny články prstů, ne jen na ten nejbližší dlani. A posledním jarním snem je stále plná váza nádherných květin <3.
Kromě květinkové inspirace přidávám i jarní outfity, na něž jsem narazila a zaujaly mě. Určitě se spousta vás těší, až se vrátí k šatům a sukním. Konečně se dočkáte, vydržte ještě chvíli a sukně nebudou tabu. Já se ze všeho nejvíc těším na trenčkot, kabáty, vestu a boyfriend džíny. Co na jaře oblékáte nejradši? :-)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc hezký článek, člověk se hned naladí na tu správnou jarní vlnu. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Moc hezké :) A ta koláž s casual elegancí ! <3 krásná, přesně můj styl :)

  OdpovědětSmazat
 3. ty tulipány!
  a nádherné koláže :)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Takové krásné fotky si dokážu prohlížet hodiny!!:)

  OdpovědětSmazat
 5. Já se modním trendům až tak neoddávám ale určitě budu nosit barevnější kousky než tomu bylo v zimě. Určitě obléknu kabátek, květované kalhoty (a budu vypadat jako papoušek :-D), různá třička s krajkami ale nejvíce se těším na léto, protože budu moci nosit šaty a sukně, hlavně bych chtěla sehnat maxi sukni. Jaro miluji a je fakt že i já bych teď nejradši vše fotila.

  OdpovědětSmazat
 6. úžasný fotky :) hlavně ty květované šaty :)
  from the last weekend

  OdpovědětSmazat
 7. To je hezkýýý! Já miluju jaro a tohle mě úplně nabudilo :D
  Šárka Lifestyle Diary

  OdpovědětSmazat
 8. Miluji jaro, právě kvůli tulipánům, květům a barvám!

  OdpovědětSmazat