01.03.16

ORIFLAME | MAKE UP

Stále se seznamuju s Oriflame a díky tomu se na přední příčky oblíbených kosmetických produktů dostalo několik právě od této švédské značky. Všechna líčidla, která jsou v tomto článku, momentálně používám při každodenním líčení. Sice každému sedne něco jiného a každý potřebuje pro svou pleť, pro své rty, zcela odlišné výrobky, ale i přesto vám mohu dát několik tipů, na které se můžete v blízké době zaměřit. Třeba právě hledáte vhodnou bázi pod make up či rtěnku, a tak vás určitě neurazím, když vám nějaké s čistým svědomím navrhnu :-).


Báze pod make up, make up a rozjasňovač/korektor. Poprvé používám rozjasňovač, a tak se s ním teprve učím. I přesto jsem z jeho výsledků nadšená. Teď si klepu na hlavu a nechápu, jak jsem jej mohla nepoužívat. Řada Giordani Gold, do níž spadají všechny tři uvedené produkty, mě velmi okouzlila. Báze pod make up chvíli používám, pak je na chvíli odložím, později se k ním zase vrátím, a tak se točím v nekonečném kruhu. Díky nadšení z této od Oriflame jsem se k ní znovu vrátila. Vytvoří sametový podklad, na který se make up skvěle nanáší. A make up mě zaujal především odstínem. Ať se snažím sebevíc, ze všech sil, nikdy nenajdu odstín totožný s mou pletí. Tento make up se mému odstínu pleti velmi přiblížil, a proto u mě boduje.


Další používané líčidlo z čady Giordani Gold jsou tekuté oční linky. Musím se přiznat, že na malování linek jsem naprosto nešikovná, a proto je nosím jen v případě, když mi je namaluje šikovná ségra. Zároveň je nerada nosím z důvodu, že jsem prozatím měla takové, které se smývaly či po nějaké době rozmazávaly. Opravdové držáky držím v ruce na této fotce!


Stejně jako bojuju s bází pod make up, bojuju i s tvářenkami. Chvíli se s nimi líčím, chvíli ne. Rozjasňující tvářenka The ONE Illuskin vytváří přirozeně zvýrazněná líčka.


Stále se nemohu rozhodnout, které z těchto dvou řasenek fandím víc. Od Giordani Gold skvěle pročesává. Můžete použít spoustu vrstev a stejně řasy neslepí. A řasenka ve fialovém obalu perfektně drží natočené řasy. Díky ní mi řasy natočené pomocí kleštiček vydrží celý den.


Rtěnky Giordani Gold se mi líbí pro dny, kdy nemám potřebu své rty extrémně zvýrazňovat. Nejsou úplně syté a přirovnala bych je spíše k silnějšímu lesku. Pokud chcete docílit výrazné barvy, musíte použít rozhodně více než dvě vrstvy. Ale pro každodenní líčení a jemné zvýraznění rtů bohatě postačí.

Jaká líčidla si momentálně vychvalujete vy?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Měla bych se hodně stydět, když od Oriflame nemám nic?:D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec ne :-). Já do teď taky neměla. Jak píšu hned na začátku - seznamuju se s touto značkou :-). A jsem mile překvapená.

   Smazat
 2. Mají teda hrozně hezké designy rtěnek!

  OdpovědětSmazat
 3. Mě teda nikdy tahle kosmetika nesedla, a myslím, že se to nezmění :/ :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětSmazat
 4. Používám kosmetiku skoro jen od značky Oriflame:) Konečně jsme našla linky ve fixu, které mi vydří celý den - The one! Řasenky od Giordani Gold, rtěnky zkouším z různých řad:) Miluju taky balzámy na rty a nedám dopustit na přípravky na pleť Pure skin:)

  OdpovědětSmazat
 5. Většinu kosmetiky mám právě od Oriflame a nemůžu si stěžovat. Taťka pro tuto firmu pracuje už 21 let, takže za tu dobu co mi nosí výrobky domů vím, jaká je co kvalita. Giordani mám velmi ráda a právě na make-up a rtěnky nedám dopustit.:)
  Evii Journal

  OdpovědětSmazat
 6. Parádní produkty!:) asi bych se měla o Oriflame začít zajímat víc:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 7. já osobně oriflame a avon nemusím, nejvíce z těchto katalogové kosmetiky je mi nepříjemná mary kay - prodávájí povětšinou šunty za pár korun a rýžují velké prachy na ženách kt o kosmetice nic neví a cpou jim do hlavy, že mary kay je nejlepší a nejúžasnější.
  Ale co se týče linek od oriflame jsem jedny měla před dlouho dobou a byli moc fajn :)

  http://oprirodnikosmetice.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat