01.04.16

BLACK & WHITE & GREY

První pokus o opravdu jarní outfit můžete vidět v dnešním outfitovém článku. Těch několik prosluněných dnů jsem si maximálně užila. Nejen svými outfity, které měly nově povoleny slabší vrstvy či samotné vynechání jedné vrstvy oblečení, ale pochopitelně i počasím. Slunce krásně hřálo, neschovávalo se za mraky a každému zlepšovalo náladu. Jak jsem psala v jarním článku, určitě se hodně z vás těší na sukně a šaty. Já jsem spíše kalhotová holka, ale i přesto se občas spřátelím i se sukní a šaty. Při tom nádherném počasí jsem neodolala a po dlouhé době oblékla sukni. Holé nohy by stále byly velkým rizikem, a tak jsem pod sukni zvolila černé silonky. Ze všeho nejvíc jsem si užívala slip ony! Obrovskou radost mám i z nového světlého svetříku, který jsem si koupila za jistým účelem - mít ve svém šatníku světlý vrchní díl, jenž padne k čemukoli a zároveň se mě zastane v těch dnech, kdy nemám náladu se upravovat. Zkrátka takový ten svetr do nepohody. Vím, že tento outfit je poněkud odlišný od jiných, které běžně nosím (právě sukní a silonkami), ale věřím, že nade mnou přimhouříte oko a budete brát fakt, že jsem si jen chtěla užít teplíčka a dobré nálady :-).

svetr - Takko fashion | sukně, kabelka - Aliexpress | silonky - UniLady | boty - Čas na boty | hodinky - DW 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. krásné fotky:) moc pěkný outfit!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Jé, teď si mi úplně připomněla, že jsem si loni koupila podkolenky a vůbec je nenosím, takže bych je asi mohla vytáhnout :D :)
  Jinak ti to moc sluší, Nikčo!:)

  OdpovědětSmazat
 3. První - úvodní fotka mě nadchla a těšila jsem se, jak bude celý outfit vypadat, ale bohužel musím říct, že mi to přijde takový mix všeho a ne moc vhodně zvolený... asi bych změnila kabelku a boty :) Ale jinak na tvém blogu sukně a šaty uvítám častěji velmi ráda :)

  OdpovědětSmazat
 4. Jé, tento outfit se mi líbí :) Já si vyhlídla podobný silonky na aliexpresu s tím, že na stehnu mají ještě mašličku

  OdpovědětSmazat
 5. Já bych byla včera schopná si vzít už i jen kraťase, jak jsem jela po cestě domů ze školy, potkávala jsem lidi jen v tričkách, holky v sukních...
  Líbí se mi tvůj outfit :) je pěkný jarní a přesně tyto silonky k tomu skvěle jdou.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 6. Kabelka je z Ali? Týjo, ta je boží! <3

  OdpovědětSmazat
 7. Moc pěkný outfit, a ta kabelka vypadá hodně dobře!!

  OdpovědětSmazat
 8. Pekný outfit :) Tá kabelka je krásna ♥

  http://www.accessoriesforbeauty.com/

  OdpovědětSmazat
 9. Opet povedeny outfit.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 10. Páni, moc ti to sluší. Silonky jsou skvělý! :)

  OdpovědětSmazat