19.04.16

LIFE IN PICTURES

Od doby, co jsem si koupila Olympus PEN, fotím snad pořád. Ano, i dříve jsem hodně fotila, ale nyní foťák skoro nedám z ruky. Fotím všechno, všude, pořád a pořád. Až od nejbližších poslouchám věty typu: ,,Zas fotíš?". Jsem s Olympusem stále víc a víc spokojená. Pořád jsem v poznávacím procesu a různě s fotkami experimentuju. ,,Pár" ukázek z toho, co jsem za poslední dobu vyfotila, dávám opět do jednoho článku, ve kterém se k některým fotkám i rozepíšu. Snad vás tento odpočinkový článek naladí na dobrou vlnu a zpříjemní váš den :-).

Mramorové diáře a sešity značky Dear Maison jsou nyní k dostání na mém oblíbeném internetovém papírnictví kaš-mi-daš. Dvě varianty, bílá a černá, jsou naprosto boží. Já se stále nemůžu vzpamatovat z toho, že mám tak nádherný zápisník <3!

details


kéž by takto vypadalo každé ráno...

možná tato pardubická kavárna působí poněkud socialisticky, ale i přesto má svoje kouzlo


Abbiečkova dobrodružství! Karel Čapek napsal Povídky z jedné kapsy a náš malý chlupáč by po venkovních procházkách mohl vydat Povídky z jedné packy :-)


zámek v Pardubicích <3

tyhle detaily mi dávají zabrat :-D...ústní hygiena je velmi důležitá, své o tom ví i náš hafan :-)


můj jarně ladění koutek s kočičkami

není to nádhera? <3

tohle je na přírodě to nejnádhernější!

Dove má super projekt, díky němuž chce všem ženám dokázat, že jsou krásné. Různými výzkymu se přišlo na to, že se krásné cítí jen 1% českých žen. Dove proto letos spustil stránku www.jsmekrasne.cz, prostřednictvím níž chce inspirovat ženy ke změně svého kritického hodnocení krásy. Mějte se rády a přidávejte na Instagram či Facebook své fotky s hashtagem #jsmekrasne <3

ufouní energeťáky - www.ufardenergy.cz


kdo ví, proč náš pes spí s vyplazeným jazykem :-)

a třešničkou na dortu je soutěž o tuhle kabelku - na Facebookůůů :-)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Pekne fotky. :-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 2. Pěkné fotky, ale jak já nesnáším zvířata na vodítka, která mají běhat volně - fretky, kočky, králíčky a podobně... sestra má taky zakrslého králíčka, koupila mu toto vodítko, naštěstí poté, co králíček zalezl pod palety a ona vytáhla jen prázdné vodítko, tak pochopila, že to se opravdu nedělá... Takže občas králíčka pustili ven na zahradu na volno a nyní se těší, až bude venku pořádné teplo a mohli zas...

  OdpovědětSmazat
 3. Nádherné fotky a to nejen tyto ale líbí se mi vždy všechny fotky k článkům. Olympus Pen je pěkný přístroj, líbí se mi že vymysleli konečně něco dobrého co se vejde všude a můžeš ho tahat všude. Nevím jak by se mi chtělo pořád tahat s velkou zrcadlovkou. Taky uvažuji o tomto foťáku nebo jím podobný.

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné fotky! A ten králíček <3

  OdpovědětSmazat
 5. ten hrníček je super :D :) a ta kabelka 💕💖

  OdpovědětSmazat
 6. Krásné fotky :) moc se mi líbí jak máš ty fotky "dobíla" laděné, my máme doma všechno hnědé, dřevěné, stoly a tak :D ta bílá dělá hodně, fotky jsou jasnější a hezčí a ještě k tomu, když má člověk dobrý foťák s kterým to umí :) nebo si s ním vyhraje. Jinak hezké popisky.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 7. Páni, zírám. Máš krásné články a fotky:) o Olympusu taky přemýšlím, ale zatím to nechám být a třeba se dočkám k narozeninám :)
  http://teenworldbycaky.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat