04.04.16

ŽÍT NAPLNO

Stala jsem se součástí projektu vlasové kosmetiky Aussie, jehož tématem je ,,Žít naplno". Rozhodla jsem se tedy vytvořit koláž fotek, která charakterizuje mou podobu spokojeného života. Nepatřím k lidem, kteří by každý týden odjeli někam do ciziny a poznávali nejzajímavější zákoutí světa, jsem zkrátka úplně obyčejný člověk se svými sny a vizemi budoucnosti. Nikdy mě netrápilo, že nemám ten typ ,,žití naplno" v podobě nejrůznějších osobností, které se denodenně vystavují nebezpečí při záchraně malých zvířátek před útoky krokodýlů, dosyta si vychutnávají adrenalinu při jízdě na obrovské horské dráze či při sjezdu divoké řeky. Držím se při zemi a mé priority pro skvělý život jsou mnohem obyčejnější.

Zároveň se do tohoto projektu můžete zapojit i vy! A jak? Naprosto jednoduše. Stačí se jen na stránkách aussie.jenprozeny.cz zaregistrovat a vyjádřit svůj názor na to, co to znamená ,,žít naplno". Nejoriginálnější motta života naplno budou oceněna (vyhrává 100 lidí!) balíčkem plným k testování od Aussie. 3 nejlepší motta vyhrávají adrenalinový zážitek v podobě jízdy ve Ferrari (tato výhra platí i pro blogery, kteří se do projektu zapojují, tudíž pro mě :]). S tím souvisí i má vytvořená koláž, která poputuje do taktéž do soutěže. Po dobu 4.4. - 24.5.2016 budete moci hlasovat pro koláž, která se vám nejvíc zalíbí.


1. JUST LOVE. Nejspíš vám budou má slova vyznívat poněkud staromódně či pohádkově, ale jsem citlivý člověk, který si lásky váží nade vše. Všechny druhy lásky, ať už je řeč o mateřské lásce, sourozenecké či milenecké, vidím jako obrovský dar. A dle mého názoru bychom nemohli žít naplno, pokud by nás nikdo neměl rád.

2. FOCENÍ A BLOG. Pro velkou část populace jsou tyto dvě věci naprosto nepotřebnými aktivitami. Rozumím tomu, že ne každý má chuť vyjadřovat své názory veřejně na internetu či se prezentovat na sociálních sítích. Každý máme něco. Já si každé focení a psaní článků maximálně užívám a můj život by bez blogu a foťáku byl o dost prázdnější.

3. ...AND RELAX. Jsem maximálně líný tvor! Proto je pro mě relax (myšleno jako nicnedělání a poflakování, nikoliv jako relax po namáhavém výkonu - to mi moc nehrozí :]...) slastí. Velmi ráda jen tak ležím v posteli a čtu si, popíjím čaj nebo kakao a jsem myšlenkami mimo realitu. Nemít nikdy takový čas jen pro sebe by ubíralo na hodnotě snad všech životů.

4. KRÁLIČÍ ZLATÍČKO
. Žít naplno pro mě znamená mít zvířátko a užívat si s ním kupu legrace. Králíčci byly vždy mezi mými favority na domácího mazlíčka. Bohužel jsem nikdy dřív žádné zvíře neměla. Kromě rybiček. Táta i ségra jsou alergičtí na spoustu věcí, a tak jim společnost zvířete nedělá vůbec dobře. Jakmile jsme si s Martinem koupili králíčka, hodně se změnilo. Považujeme ho za naše miminko a 90% naší konverzace souvisí právě s naším zlatíčkem.

5. TVŮRČÍ ČINNOST. Nedokázala bych žít bez vyjádření sebe sama, ať už ve formě blogu či mého oblíbeného tvůrčího psaní. Jak jsem psala už výše, moc ráda píšu a mým snem je dosáhnout postu redaktorky nějakého časopisu nebo novin. Samozřejmě tím to pro mě nekončí. Ráda se na takových věcech podílím i z druhé strany, kdy je psáno o mně. Moje dvě focení pro časopis Cosmopolitan jsou přesným příkladem mého stylu ,,žít naplno".

6. HISTORIE A KULTURA. Poznávání nejrůznějších historických míst, především hradů a zámků, je pro mě vždy skvělý zážitek. Při takových výletech se cítím naprosto úžasně. Nechávám se pohlcovat atmosférou, kochám se architekturou a představuju si, jak dané místo vypadalo před spoustou let.

7. PEJSÁNCI. Štěstí se na mě usmálo a i přes alergii táty a ségry jsme si koupili dva jorkšíry. To jejich nadšení při hraní, láska a věrnost, které nám 24 hodin denně prokazují, ty jejich pohledy - bez nich by to už nebylo ono. Žiju naplno vždy, kdy s nimi můžu blbnout jaké malé dítě či se k nim jen přitulit.
Co pro vás znamená ,,žít naplno"?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc pěkný článek, málim bych zapomněla, že máš králíčka :) Určitě budu ráda, pokud ho na blogu budeš ukazovat častěji... králíčci jsou úžasní... sestra má taky králíčka - Bunny (jak originální jméno) :D a je to mazílek, bohužel není moc vychována, takže při mazlení s ní vždy riskuji bobky v klíně a rozkousané oblečení :( :D

  Každopádně ve tvém článku se dost vidím :)

  Ráda bych se k článku hodně rozepsala, ale nejspíš to nechám na jindy, neboť po celém dni psaní na počítači (psaní mě živí, jen zatím trošku jinak, než bych si přála :)) mám pocit, že mi levačka upadne :( :D

  OdpovědětSmazat
 2. Úžasně sepsaný článek Niki :) Taky si myslím, že bez té lásky by tady bylo prázdno, ať už rodičovské, sourozenecké, přátelské a nebo milenecké :). S přítelem máte krásný fotky
  Já ještě žiju naplno, když můžu být aktivní - chodit na procházky, cvičit :)

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné! A ten králíček! :D ♥

  OdpovědětSmazat
 4. Krásně napsáno a naprosto s tebou s většinou věcí souhlasím a mám to i podobně. Žít naplno považuji užívat si (v dobrém slova smyslu), mít člověka který mě miluje (jak píšeš, bez ní by ten svět byl prázdný), dělat co mě baví, mít zvířecího miláčka, poznávat, být spokojená a nestresovat se. Já si myslím že žiji naplno a svůj život bych nevyměnila.

  OdpovědětSmazat
 5. Krásne fotky:) a máš totálne pravdu, bez lásky by to nebolo ono:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 6. Naozaj skvelý a pravdivý článok ! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětSmazat