07.05.16

BABY PINK VEST

Po třech dnech strávených v Praze nic nestíhám. Vždy jsem nesnášela, jak Pražáci chodí pozdě, pořád spěchají a věčně říkají, že nic nestíhají. Tento týden mě Praha pohltila natolik, že jsem všechny tyto pocity pocítila na vlastní kůži. Snad pokaždé mě Praha zmátne a já spěchám, běhám v tom davu lidí, i když mám ještě spoustu času a pospíchat nemusím. Ale tento týden to bylo jinak. Navalila se na mě spousta povinností a já nevěděla, kde mi hlava stojí. Přijela jsem domů, do klidného prostředí, unavená a zcela vyčerpaná. Navíc jsem měla smůlu, že mi spoj na přestupní stanici ujel přímo před nosem a já se v konečné fázi dostala domů až po 4 hodinách. Šílená cesta! Díky bohu, že to mám za sebou. Každopádně Prahu jsem si tak jako tak užila. Potkala jsem skvělé lidi, byla na školení s Lancome (určitě se o tom brzy zmíním i na blogu) a na praxi.

V obchodech a eshopech momentálně koukám po vestách. V dřívější době jsem je vůbec nenosila, nelíbily se mi. Ale změnila jsem názor a už několik měsíců hledám pěkné vesty za dobrou cenu. Na Zootu mají nádherné, ale většinou stojí kolem 2 000 Kč... Znáte mě, já jedu jedině výprodeje a slevy, plné částky, ještě takhle vysoké, nejsou nic pro mě :-). Tudíž jsem stále čekala, až je zlevní. Bohužel i po zlevnění jsem s cenou nebyla spokojená. Až jednou jsem zcela náhodou narazila na Instagramu na eshop mladého páru, který prodává krásné věci za poloviční ceny než v obchodech. A tam jsem vestu konečně ulovila! Za necelých 500 Kč, takže nádhera. No není k sežrání díky té sladké barvičce? :-) Užívejte si nádhernou sobotu plnou sluníčka! Určitě se mi svěřte, kam na víkend vyrážíte nebo co budete dělat, když se počasí tak vyvede :-).

vesta - Andrea Style | rolák - New Yorker | kalhoty - H&M | boty - Reebok // Ringit | kabelka - Wayfarer | hodinky - Cluse // 24TIME.cz | náramek - James Troy Design


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Vesta vypadá krásně a ty taky Niki :)

  OdpovědětSmazat
 2. Slusi ti to. Ja vestam neprisla na chut do dnes. I kdyz v detstvi jsem vesticky milovala.

  OdpovědětSmazat
 3. veľmi sa mi páči strih vestičky :) a svetlé pastelové farby sú moje obľúbené, takže tomuto kúsku nemám čo vytknúť ♥ :)

  OdpovědětSmazat
 4. taky se mi vesty v poslední době začaly hodně líbit, i když jsem na ně dřív nebyla :) nádherná vesta i kabelka! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Já vesty moc nenosím, ale tahle vypadá hezky a sluší ti to v ní. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 6. Vesta je nadherna.:-)

  http://style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 7. Dokonalý outfit.. Moc mě zaujal i tvůj účes :))

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 8. Tohle pražské nestíhání mi ještě v září přišlo šílené. Proč se tak všichni stresují, když metro přijede už za 4 minuty. Teď, když mám sama čekat víc než 2, nervuji se o sto šest :)
  K.

  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětSmazat
 9. Moc ti to slusi, vesta je krasna, take bych si nejakou chtela poridit :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 10. Moc ti to slusi, vesta je krasna, take bych si nejakou chtela poridit :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 11. Vesta je moc krásná, škoda že ceny mají v obchodech tak vysoké, ale na tento eshop tedy určitě mrknu! :)

  OdpovědětSmazat