12.05.16

LANCOME PŘEDSTAVENÍ ŘADY ENERGIE DE VIE

Poprvé v životě jsem se dostala na školení kosmetické značky. Nikdy dřív jsem tu možnost neměla. Vděčím za to praxi, kterou teď v Praze vykonávám v rámci studia. Napadlo mě o tom sepsat pár slov. Nejen z toho důvodu, že je to tedy moje první zkušenost s takovou akcí, ale také proto, že se jedná o značku, se kterou jsem se osobně seznámila a vyzkoušela ji taktéž zcela poprvé.

Představení řady Energie de Vie proběhlo v zahradě překrásného hotelu The Grand Mark Prague. Tato řada zbrojí proti městské únavě. Je hydratační a tvoří ji tři produkty - Liquid Care (tekutý krém s účinky séra), maska na noc a vyhlazující Pearly Lotion. Se značkou Lancome jsem doposud neměla vůbec žádné zkušenosti. Není to nejlevnější kosmetická značka, a tak jsem neměla možnost vyzkoušet žádný produkt. Díky praxi jsem dostala na testování zjemňující a rozjasňující Liquid Care. Ale proč o tom všem píšu? Především proto, že mám pro vás tip na soutěž! Lancome daroval Liquid Care do soutěže a vy můžete dopřát své unavené pleti hydrataci a osvěžení. Soutěžte na zenylancome.jenprozeny.cz.


A jaký opravdu je tento zelený tekutý mazlík? SUPER! Abych řekla pravdu, nevěřila jsem tomu, že by pleť opravdu probudil, jak slibují výrobci. Ale při první aplikaci jsem byla velmi překvapená. Meduňka lékařská, goji a hořec pleť opravdu povzbudí. Myslím si, že je super nejen na unavenou a dehydratovanou pleť, ale i jen tak do horkého počasí pro zchlazení a osvěžení :-). Konzistence je velmi tekutá. Já osobně bych uvítala hutnější, ale to je věc názoru. Je pravda, že hutnější konzistence by tolik neosvěžovala. Spoustu informací o všech produktech se můžete dočíst na stránkách Lancome či na zenylancome.jenprozeny.cz.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

  1. Gratuluji že jsi se dostala na celkem přínosnou akci. Lancome je pro mě samozřejmě drahá kosmetika, tudíž od ní nic nemám. Popravdě nejsem zastáncem a ani na to nemám čas napatlat si najednou deset krémů a opakovat to takhle denně. Spíš mám raději univerzální produkt který zvládne více věcí. Myslím si že Liquid care bude dobrý pomocník hlavně v létě. Mimochodem se mi moc líbí obaly, nic přeplácaného, velmi jednoduché a luxusní.

    OdpovědětSmazat