24.05.16

SAILOR & CANVAS BAG

Přeju vám pěkné úterý, byť počasím moc pěkné není. Dnešní a včerejší počasí je pro mě nepříjemné. Kvůli dusnu se mi věčně motá hlava, i přestože piju jako pijavice... Začalo mi zkouškové období a zatím mám zdárně za sebou dva zápočty. Jupííí, ještě 10 předmětů mě čeká... Zapsala jsem si na letní semestr spoustu předmětů, abych třeťák měla volnější. A teď mám pocit, že to všechno nemůžu stihnout :D... No, uvidíme.

Po taaaaak dlouhé době jsem zase oblékla křivák. Nejprve na něj byla zima, nyní teplo. A tak jsem využila chladnějšího dne a maximálně si světlý křivák užila. Nedávno jsem nakoupila spoustu nových věcí, od oblečení přes doplňky až po kosmetiku. Všechno vám chci postupně ukazovat, recenzovat a líčit. Opět mám v hlavě hromadu nápadů, jaké články napsat, ale čas mi v tom momentálně brání. Určitě si vše zapíšu do diáře, abych na žádný nápad nezapomněla a postupně se o ně s vámi podělím. Prozatím mohu prozradit téma jednoho článku, který by měl vyjít už během tohoto týdne. Půjde o něco, co tu dosud nebylo. Spojila jsem síly se ségrou a vytvořily jsme několik nehtových tutoriálů. O úpravě nehtů jsem zatím moc nepsala, a tak doufám, že vás tato novinka potěší. Zatím si můžete ségřiny výtvory prohlédnout na jejím Instagramu @denulkahav. Zase zpět k outfitu. Křivák jsem zkombinovala s oblíbenými basic kousky. Stále víc a víc si v basic kouscích libuji. Zvolila jsem boty a tašku stejného materiálu. Plátěným taškám nedokážu odolat. Jsou tak praktické, nádherné a prostorné. A především za ně nedáte stovky korun! Po plátěných botách jsem toužila každé léto a letos jsem si je konečně koupila. Dohromady s taškou tvoří super modro-bílou kombinaci.

bunda - Jennyfer | tričko - Mango | kalhoty - F&F | boty, brýle - Wayfarer | taška - Xtremeshop | hodinky - Larsson&Jennings | náramek - JBJ Collection // Elizabeth Contal

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc ti to sluší. Taška s botkami dělají opravdu hezkou kombinaci :-) . Už se těším na tvoji novou éru článků.

  OdpovědětSmazat
 2. Tvoje články proste milujem, konečne blog, ktorý ma vážne baví! :)

  |SYDNEY SLEEK|

  OdpovědětSmazat
 3. Držím palce se zkouškama a křivák super! Jeden ze základních kamenů šatníku ;)

  Prima víkend,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 4. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know that you can get these ON AUTOPILOT & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpovědětSmazat