18.05.16

VYSNĚNÉ BYDLENÍ

Je tu někdo, kdo se doma nechce cítit útulně a v bezpečí? Pochybuju!!! Přesně kvůli těmto dvoum pocitům domov vzniká. Pokud ještě nebydlíte sami, máte určitou vizi, jak by váš dům/byt měl vypadat? Teď neberme v potaz finance. Samozřejmě se od nich vše odvíjí a i když bychom chtěli palác z čokolády doplněný o diamanty, nemůžeme si ho dovolit. Zajímají mě jen vaše představy. Jak si představujete dokonalý domov? A pokud už bydlíte sami, podařilo se vám jej zařídit dle vašich představ nebo je zcela jiný?

Baví mě listovat časopisy o bydlení, prohlížet fotky interiérů na internetu a představovat si, jak by můj domov mohl vypadat. Ustálenou vizi zatím nemám. Líbí se mi spousta stylů a nemůžu se rozhodnout, který by byl naprostým favoritem. Jisto mám ale ve třech věcech. Rozhodně chci obrovská okna v obývacím pokoji a zajímavě řešená střešní okna (líbí se mi Itzala okna). Toužím po prosvětlených místnostech, protože za celý život jsem žila v pokojích na stranách domu, kam sluníčko zavítalo jen v brzkých ranních hodinách a po celý zbytek dne jsem byla ve tmě. Druhou jasnou představou je minimalismus. Minimalismu se chci maximálně držet. A za třetí - neutrální barvy. Nejradši bych zvolila bílou, černou a šedou. Pokud by působily moc fádně, oživila bych je o světloučké růžové nebo modré.


Každopádně tou největší jistotou jsou zvířátka. Sice bych dokázala vyprávět o tom, jak si představuju svůj vysněný dům, mohla bych jej popisovat od sklepa až po půdu (i když půdu za žádnou cenu nechci!), ale tím největším snem není obrovská postel ani vlastní šatník, nýbrž zvířátka. Velká spousta zvířátek. Zvířata zbožňuju a vážně bych jich chtěla mít hodně. Samozřejmě na to musím nahlížet prakticky. Zakrslý králíček bude u mě doma samozřejmostí. Pokud by k němu časem přibyl pejsek a ježeček, byla bych v sedmém nebi. Nevím, jak moc jste obeznámeni s tím, že můžete chovat ježečka. Možná si teď klepete na čelo a říkáte si, že jsem blázen, ale tento trend, mám-li to tak nazvat, se stále rozšiřuje. Ježečkové jsou děsně roztomilí! Pro představu přidávám mého oblíbence na Instagramu - Lionel.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Koukám, že máme podobný vkus na bydlení. Já ráda kombinuje staré a nové kousky - ty s duší a ty, které ji teprve získají.
  K.
  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětSmazat
 2. Máme to štěstí, že bydlíme v podnájmu, který jsme si sami našli a až na kuchyni jsme si ho zařídili podle sebe, takže se v něm cítíme skvěle.. =)
  Jinak asi budeme mít podobný vkus, obrázky interiérů, cos vybrala, jsou perfektní!! =)

  Michael a Patrik
  MesHommes.com

  OdpovědětSmazat
 3. Take mam podobny vkus, hodne se mi libi Nordic style, ale nejsen si jista, ze by se takovy styl libil priteli. I kdyz uz jsem ho premluvila alespon na bily nabytek :-D Jinak bych chtela mit i stejna zviratka, kralicka uz mam, ale mopsik a jezecek zustava zatim stale jen pranim :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 4. Take mam podobny vkus, hodne se mi libi Nordic style, ale nejsen si jista, ze by se takovy styl libil priteli. I kdyz uz jsem ho premluvila alespon na bily nabytek :-D Jinak bych chtela mit i stejna zviratka, kralicka uz mam, ale mopsik a jezecek zustava zatim stale jen pranim :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 5. Přesně tenhle styl se mi líbí! :D
  Mr. Kev

  OdpovědětSmazat
 6. Přesně tenhle styl se mi líbí! :D
  Mr. Kev

  OdpovědětSmazat
 7. Na obrázcích je přesně takový styl, jakým bych jednou chtěla mít bydlení! (zatím bydlíme s přítelem u jeho rodičů)

  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětSmazat
 8. Nádherne zariadené izby, veľmi rada sa inšpirujem

  OdpovědětSmazat
 9. Ever wanted to get free YouTube Views?
  Did you know that you can get these AUTOMATICALLY AND TOTALLY FOR FREE by using Like 4 Like?

  OdpovědětSmazat