05.06.16

DRESS

Překrásně prosluněná neděle byla zničehonic utnuta hlasitou bouřkou a silným deštěm. V jedné chvíli radostně pobíháte po venku v šatech, které si letos užíváte prvně, a během chvíle se počasí rozhodne, že se radujete přespříliš, a tak spustí déšť, abyste v těch šatech a žabkách doběhly domů úplně promočené. Přesně to se mi dnes stalo. Šifonové šaty jsem si tedy moc neužila, ale věřím, že brzy sluníčko zase vysvitne a šaty obléknu. Ať už na formálnější zkoušku nebo jen tak pro radost. Občas mívám šatovou náladu. Úplný zastánce šatů a sukní nejsem a nosím je minimálně, ale někdy můj mozek uvažuje jinak než kdy předtím a šaty najednou nejsou tak špatnou volbou do horkého dne. Co vy a šaty? Nosíte je rády nebo je nenosíte vůbec?

šaty - Takko Fashion | boty - CCC | kabelka, brýle - Wayfarer | hodinky - Larsson&Jennings | náramek - JBJ Collection // Elizabeth Contal

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Milujem tvoje fotografie, tá neskutočná energia, ktorá z nich vyžaruje ♥

  |SYDNEY SLEEK|

  OdpovědětSmazat
 2. Moc se mi líbí barva šatů a jak jsi je pěkně sladila s kabelkou. Můj typ šatů to není které bych si chtěla obléknout, hold každá máme trochu jiný styl, to ale nevadí. Dříve jsem šaty nenosila, teď je miluji.

  OdpovědětSmazat
 3. Modrá ti moc sluší, Niky :) Já šaty nosím přes léto moc ráda, tím, jak mám silnější stehna, tak mi šortky bohužel nesluší, takže volím sukně a šaty. A to jsem je jako malá úplně nesnášela!

  OdpovědětSmazat
 4. to je tak nádherná modrá!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat