25.06.16

HURTS SO GOOD

Článek po čtrnácti dnech... Za tyto poslední dva týdny jsem měla minimum volného času. To minimum jsem pak využila na jiné aktivity, než psaní článků na blog. Měla jsem hektický týden, kdy mě čekaly čtyři zkoušky, další týden už byl díky bohu klidnější, ale i přesto jsem se blogu nedokázala věnovat. Většina studentů zvládne při zkouškovém hodně věcí. Uklidit celý byt/dům, vyklidit šatník, namalovat obraz, nebo napsat knihu. U mě to vypadá poněkud jinak. Můj pokoj evokuje představu nedávného výbuchu, který rozhodil papíry, tužky, knihy do všech světových stran. Někdy mám pocit, že najdu část učiva na stropě... Pořádek nulový. Nyní stojím před poslední zkouškou, a tak si užívám trochu volnějšího týdne. Snad už to nějak dokopu.

S nášivkami se roztrhl pytel! Zase mě fascinuje, jak se móda pořád točí dokola a přináší nové trendy v podobě trendů starých. Nášivky jsou toho jasným důkazem. Nevím, jak vy, ale já mám takové nášivky spojené s dětstvím. Měli jsme nášivky na oblečení, které jsme tahali po venku v mateřské školce, na ručníku, abychom ten svůj poznali, nebo jsme si od babičky nechali našít nějakou hustou hlášku či slovo na zatraceně stylový klobouček. A heleme se, nyní nášivky válcují svět! Samozřejmě krapet přeháním a vaše představy o nášivkách mohou být zcela jiné, takže to berte s nadhledem. V dnešní době jsem je nejčastěji viděla na bomberech i jiných bundách. Pak se přidaly i kalhoty a šortky. Netuším, čím je to způsobené, ale na vrchní části oděvu jsou mi méně sympatické nežli na spodní. Proto mi teď do šatníku přibyly právě džíny a šortky. Obojí na mě působí maximálně roztomile! Jak vy přijímáte nášivkový trend? Užijte si sobotuuuu!

tílko - Mango | kalhoty - Modino | boty - Čas na boty | brýle, kabelka - Wayfarer | hodinky - DW*Článek pojmenován po písničce Hurts So Good od Astrid S*

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Ale jaké super rifle :))) Sluší ti to
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. Krásný outfit, moc ti to sluší. Obdivuji lidi které baví učení :-) já jsem vždy dělala vše jiného jen proto abych se nemusela učit.
  Nášivkový trend se mi líbí hlavně na džínách v decentní míře. Co se týče bund, tzv. bombery nebo jak se to nazývá nejsou můj styl a nevyhledávám tento typ bund. Nášivky v dětství si pamatuji, taky jsem něco měla ale za mě už tolik nefrčely.

  OdpovědětSmazat
 3. Ty džíny jsou super a tvoje nohy ještě lepší! Zase ti to moc sluší a já přemýšlím, jestli vůbec mám něco s nášivkou. Sakra asi ne, jsem špatná módní blogerka teda. Hlavně teď vůbec nepřispívám. Strašný s náma! :D Musíme se zase rozjet!! A hodně štěstí u poslední zkoušky. Čekaj nás prázdniny a ani tomu úklidu se nevyhneme, sakraa! :D

  OdpovědětSmazat
 4. Rifle vypadají suprově :) Třeba tady se mi nášivky líbí, na nějakém kusu oblečení zase ne a nebo se mi tam nelíbí ty nášivky :). Nejspíš, ale nic s nášivkama nepotřebuju :)

  OdpovědětSmazat
 5. Máš pravdu, nášivky si taky hodně spojuji s dětstvím! Trend se mi líbí, hlavně na léto je to podle mě hezky hravé :) Tak uvidím, jestli si i sama něco takového pořídím :)

  FRECKLED style

  OdpovědětSmazat
 6. Tak snad ta poslední zkouška bude brnkačka, přeju hodně štěstí :) Moc dobře si pamatuju, jak vypadal můj pokoj v období zkouškovém - no prostě děs, hrůza :D A ty nášivky jsou boží - teda aspoň ty tvoje <3

  OdpovědětSmazat
 7. Skvělý outfit, hlavně ty kalhoty :D

  OdpovědětSmazat
 8. Jéé nášivky si taky pamatuji, ale úplně mi nějak uniklo, že se zase vrací!:)

  OdpovědětSmazat
 9. Love skinny jeans, especially if they got rips! Great looks!

  OdpovědětSmazat