11.06.16

WHITE & SILVER & BLUE

Tmavé barvy mi vždy byly sympatičtější. Ale s příchodem teplejšího počasí se můj vkus opět a znovu mění. Bílé džíny? V životě by mě nenapadlo, že se mi někdy zachce světlých kalhot, protože jsem naprosté čuně. Ale postupně jsem se přes světlé svršky dopracovala i ke světlým spodním oděvům (pojem spodky se mi nezdál zrovna nejvhodnější...). Zároveň mi do sbírky kabelek a tašek přibyl další vak. Už dlooouho nad vaky doslova slintám. A po nějaké době jsem konečně narazila na další TOP, který mě okouzlil. Navíc modrá barva je v mém šatníku velmi neobvyklá, a tak jsem ráda, že si vyzkouším i další barvičku.

tílko - Xtremeshop | kalhoty - Mango // Answear | boty - Wayfarer | taška - Oriflame | hodinky - DW | náramek - JBJ Collection // Elizabeth Contal


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Outfit je opravdu moc povedený :)

  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. Ten vak je skvělý a mě se světlé barvy moc líbí a ráda je nosím. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 3. Tobě to sluší! :) Moc se mi líbí ty boty. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětSmazat
 4. Závidím ty bílé kalhoty. Já jsem je dlouhou dobu chtěla, ale nakonec jsem zjistila, že mi na postavě prostě nesedí, a tak se vracím opět ke stálicím - černým.
  K.
  http://www.inkpotstories.com

  OdpovědětSmazat
 5. ta kabelka je krásný doplněk! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Sluší ti to. ty bílé kalhoty ti dobře sednou a vypadáš v nich moc dobře. Kabelka je krásná, chtěla bych taky takovou sehnat.

  OdpovědětSmazat