13.07.16

WHITE

,,Nikdy nebudu v bílý!" - přesně za tím jsem si ještě donedávna pevně stála. Jsem milovník černé barvy, navíc čuně, které se hned po odchodu z domu ušpiní. Pokud bude na cestě špinavý jen jeden centimetr čtverečný, naberu ho. Pokud bude na lavičce nějaký kekel o rozměru dvou milimetrů, naberu ho. Pokud budu mít v ruce tužku, omylem si popíšu bílé kalhoty. Pokud bude k obědu rajská, rozhodně skončí na mém bílém triku se slovy ,,do háje!" (když by moje reakce byla takto mírná, jinak by létala horší slova...). Ale teď se ten můj ,,bílý příběh" obrátil naruby. Bílou jsem začala zbožňovat. A teď se snažím zůstat čistá. Přece jen bych se to už v jednadvaceti mohla naučit :).

tričko - New Yorker | kalhoty - Mango | hodinky - Cluse | brýle - Wayfarer | taška - Xtremeshop | náramek - Deltimo
 
 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Hehe, mluvíš mi z duše :D Celá já. Moc ti to sluší! :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
 2. presne pre toto som sa bielym veciam vždy vyhýbala :D ale už asi také dva roky sa v mojej skrini biela poriadne udomácňuje a v lete nemám obľúbenejšiu farbu :D
  inak super outfit :)

  OdpovědětSmazat
 3. Bílou mám ráda a i ráda jí nosím, jen mě štve hlavně u bot, jak jsou hned špinavé :-/

  OdpovědětSmazat
 4. Bílá barva je krásná a tobě to v ní sluší :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 5. S bílou jsem na tom dost podobně :D Na celobílý outfit bych si netroufla, ale bílým tričkům jsem dala šanci a zatím dobrý :)

  News | Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 6. Biela Ti veľmi pristane, takže sa jej už nevzdávaj! :) Dokonalosť sama o sebe! <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětSmazat
 7. Milujem bielu a s týmto outfitom si ma potešila :D
  Aďulik Sun

  OdpovědětSmazat
 8. Ja som dosť bledá, takže celá do biela sa nezvyknem obliekať. Tiež mi to pripomína brigádu v lekárni, na čo radšej nechcem myslieť :D bielu zvyknem kombinovať klasicky s čiernou, ale aj červenou alebo modrou :)
  World of Nicol

  OdpovědětSmazat
 9. Já jsem taky hrozné čuňátko, takže obdiv za tento outfit! Moc ti sluší :) Já se odvážila na smetanově bílé kalhoty, tak snad jednou vytáhnu i celobílý outfit.

  OdpovědětSmazat