12.08.16

LIFE IN PICTURES

Ráda se vracím na místa, kde jsem byla v dětství. Vždy jsem napnutá, zdali si při procházce na něco vzpomenu, zdali se mi vybaví nějaké vzpomínky při pohledu na nejrůznější budovy či přírodu. Se stejnými pocity jsem odjížděla do Liberce, kde jsem v předškolním věku pobývala často. Bohužel se pro mě Liberec stal velkou neznámou. Jediná vzpomínka, která mi z Liberce zůstala, je jízda na velbloudovi v Babylonu. Nic víc, nic míň. A tak jsem Libercem a jeho okolím projížděla a procházela jako úplný cizinec. Zoologická a botanická zahrada mě okouzlily. Stejně jako krásné centrum s ohromnou radnicí. Je mezi vámi někdo z Liberce a okolí? :)

nejnovější krásky // JVD Design
TIP: Četla jsem skvělou knihu zaměřenou na zajímavé osobnosti české historie, které se podíleli na velkých věcech, avšak jejich jména i činy upadly pro běžného člověka do zapomění a ve školách o nich neuslyšíme ani slovo. Pokud se rádi dozvíte zajímavosti české historie, určitě sáhněte po Šedých eminencích české historie od spisovatele Richarda Händla. Seženete například na www.knihcentrum.cz
TIP: Další zajímavá kniha, kterou jsem před pár dny dočetla, je Elixír vinaře Salaby od Petra Jirounka. Historická detektivka zasazena do rudolfinské doby mě doslova pohltila. 
člověk pořád používá slovo "princezna", až si v téměř 22 letech koupí kryt na mobil s nápisem "princess" - kdo na to kouká prapodivně? :)
zámek a hrad Frýdlant
Iqlandia

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Náááádherné fotky! A ten princeznovský kryt nemá chybu <3

  OdpovědětSmazat
 2. Ano, je tu někdo z Liberce a okolí!:-) jsem ráda, že se ti tam líbilo!
  A díky za tip na knihu, ipravdu mě zaujala :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Do Liberce se musim taky nekdy podivat :) Jinak ty mas tak nadherne fotky! ❤
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 4. Do Liberce se musim taky nekdy podivat :) Jinak ty mas tak nadherne fotky! ❤
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 5. Máš hodně dobré fotky, Niky, takové "čisté". Nevím, jak jinak to popsat. :D
  Z Liberce jsou kluci, se kterýma jsem bydlela, kdo ví, jestli se tam na severu někdy ukážu.

  OdpovědětSmazat