16.09.16

DENIM

Co si myslíte o kombinaci džínovin? Možná se vám budou následující věty zdát až komické. Zkrátka a jednoduše nesnesu pohled na kombinaci dvou typicky modrých džínovin, kdy každá má zcela jiný odstín (no, mnohdy ani stejný odstín nevypadá dobře). Raději tu klasickou džínovinu spojuju s neutrální bílou či černou. Přesně tak jsem to udělala nedávno, kdy jsem nechala modrou bundičku vévodit bílému outfitu. Netvrdím, že se jedná o módní zázrak, ale já se v takovém oblečení cítím dobře :-).

bunda - H&M | tričko - New Yorker | kalhoty, kabelka - Mango | náramek - Elizabeth Contal // JBJ Collection | boty - Nike // Kelt

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Prostě nemám slov, vypadáš skvěle. Nějaké takové bílé gatě bych si i já ráda pořídila :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. Really nice Look! Lovely bag! :)
  xoxo

  OdpovědětSmazat
 3. Krásný outfit. Jinak naprosto s tebou souhlasím. Nerada vidím, jak má někdo na sobě více džínových kousků. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětSmazat
 4. S kombinací dvou džínovin jsme na tom úplně stejně. Strašně nerada to vidím, protože opravdu málokdy to vypadá dobře. Naopak tvoje kombinace s bílou se mi líbí moc :) Neskutečně ti to sluší :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 5. Veľa ľudí neznesie kombináciu rozdielnych džínovín, ale ja proti nej nemám nič. Určite si teraz nebudem kupovať ku každým rifliam aj bundu :D lebo nájsť rovnaký odtieň je takmer nemožné :D
  World of Nicol | Back to school giveaway

  OdpovědětSmazat
 6. kombinace džínovin se mi moc nelíbí, ale u některých kousků to vypadá dobře. Tvoje kombinace s bílou je rozhodně lepší. líbí se mi outfit.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat