21.09.16

PRAGUE

Za poslední rok jsem byla v Praze častěji než kdy dřív. Tentokrát tu trávím všechny pracovní dny tohoto týdne a musím říct, že má peněženka trpí. Ten pláč a vřískot ke mně doléhá i skrze kabelku. Koupila jsem si během nynějšího pobytu v Praze tolik věcí, že mi asi praskne skříň, peněženka vezme nohy na ramena a to kvantum věcí mě pohltí. I přes všechno to utrácení (které je prostě hrozné a zasloužila bych si strávit tři dny v koutě na samotce) mám z věcí velkou radost. Už dřív jsem psala o mé postupně rostoucí nesympatii k obchodním řetězcům jako jsou H&M, New Yorker apod. Nyní si vychutnávám pražský výběr značek s (pro mě) hezčím oblečením. A vychutnávám si ho opravdu dosyta! Tentokrát se mi odtud ani nechce odjíždět :-)... Jak jste na tom vy s nákupy v Praze (samozřejmě mimopražští čtenáři)?

tričko - Mango | kalhoty - H&M | boty, brýle - Wayfarer | hodinky - Cluse // 24TIME.cz | náramek - Deltimo | kabelka - Oriflame 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Obyčejný i přesto krásný :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. moc se mi libi ta barva kalhot:)

  OdpovědětSmazat
 3. Odpovědi
  1. A čo je na ňom také úžasné? Nohavice pripomínajú tepláky a to tričko by som si obliekla akurát tak na cvičenie.

   Smazat
 4. Zrovna dneska se chystám do Prahy a už se strašně těším, snad si pořídím něco nového! A ty máš super outfit, určitě úžasně pohodlnej :)

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkný outfit :) Úvodní část článku mě pobavila, moc dobře to znám :D

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 6. Kalhoty mám podobné, ne-li stejné a prostě je miluji! Ještě je mám v černém! Outfit se mi moc líbí!

  OdpovědětSmazat