30.09.16

QUEEN ANNE'S SUMMER PALACE

Všechen ten pražský shon je mi proti srsti. Zdá se mi, že v Praze čas ubíhá třikrát rychleji. Proto moje plány tolikrát krachují. Většinou nestihnu všechno, co bych chtěla. Nyní si Prahu velice mile zpříjemňuju. S Martinem navštěvujeme nádherná místa. Naposledy mě oslnil Královský letohrádek, kde jsme vyfotili i dnešní outfit. Rádi bychom objevili ještě spooooustu dalších míst a s Prahou se více seznámili. Podělíte se se mnou o vaše nejoblíbenější pražská místečka, kam se vždy rádi vracíte? :-)

bunda - Bershka | mikina - Stradivarius | kalhoty - H&M | vak - Wayfarer | boty - Nike

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc hezký pohodový outfit, takové mám ráda! :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
 2. Tam se mi taky zalíbilo, aniž bych někdy předtím to místo poznal. Pěkné, co se stále dá v Praze nepražákem najít. Byli jste se podívat uvnitř letohrádku na výstavě Ronyho Plesla?

  Ještě bych řekl, že stojí za to vyrazit na Starý Spořilov. Druhé největší náměstí v Praze a pěkné domky, všude klid.

  OdpovědětSmazat
 3. Super parka :) Já bych v Praze rozhodně nemohla žít, na mě je to až moc uspěchané. Snad si tam s Maritnem najdete svá klidná místa ;)

  OdpovědětSmazat
 4. Miluju, když se k outfitu přihodí takovýhle sportovní botky, strašně se mi tenhle trend líbí :) Moc ti to sluší!

  Nikola Mills

  OdpovědětSmazat
 5. V jednoduchosti je krása a ty si to vystihla úžasne! <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětSmazat
 6. Moc hezký outfit :-) Já poslední dobou jezdím do Prahy hlavně pracovně - pracovní schůzky, plus jsem od října fotografkou fotbalového týmu ročník 2005 (malý kluci) u fotbalového klubu FC Háje Jižní město :) Takže nějak nemáme čas na nějaké výletíky ... ale taky je máme v plánu :) Ovšem spíše jezdíme na výlety do hor, naším novým domovem se staly Krušné hory :) Už jsme šli stezkou krušnohorských pověstí ( je o tom i článek)
  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětSmazat