18.10.16

LIFE IN PICTURES

S Martinem jsme navštívili několik krásných míst, kde vznikla spousta fotek. Velmi nás zaujalo Klodzko nebo Hrádek u Nechanic. Několik fotek i z těchto dvou výletů je k vidění v dnešním článku. Kromě toho jsou tu další momenty, které jsem pomocí foťáku zachytila. Takže takový odpočinkový článek se směsicí fotek pro zpestření pochmurného dne snad neurazí :-).

Už koukáte po diářích pro rok 2017? Já zrova před pár dny přemýšlela, jaký diář si koupím. Po zhlédnutí několika eshopů jsem se rozhodla být věrná značce Mossery. Loni jsem si koupila tenhle modrý (viz. fotka níže) a chválím si ho po celý rok. Kaš-mi-daš momentálně diáře této značky ještě vylepšil! Na jejich eshopu si můžete vytvořit diář přesně na míru a dokonce si na něj nechat natisknout své jméno (či nějaké moudro). Téhle nabídce jsem neodolala a objednala si nádherný diář s malými králíčky. Pokud chcete i vy svůj personalizovaný diář na rok 2017, mrkněte do sekce http://www.kasmidas.cz/agendas ! ALE NEOTÁLEJTE, PROTOŽE TATO NABÍDKA PLATÍ JEN DO KONCE ŘÍJNA!!!!!!

38 růží z lásky

Ztracený ráj. Četl někdo?

Nejvíc sprostých slov na jednom místě. A přesto je to geniální!

Relax má tuhle skvělou novinku v podobě ovocného a zeleninového pyré. 100% ovoce a zeleniny se snadno vejde do kabelky či batůžku. Na cesty naprosto ideální. A ta chuť, mňaaaaaam! Na výběr je ze tří druhů - malina, broskve-maracuja, hruška-banán. 

Klodzko

Nejkrásnější vážka <3 // Elizabeth's Creation

Nádherná vůně Kiehl'su ^^ // Patchouli&fresh rose

Momentálně nejoblíbenější laky - skvělé odstíny, skvělá výdrž!!! // Astor Quick&Shine

Konečně jsem se viděla s Lucinkou!!! <3 // www.luciesumova.com

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Niki, moc hezký fotky :) Já vždycky na daný rok diář mám, ale nepoužívám ho, nevím, prostě nějak nemám potřebu si tam něco zapisovat a vše nosím v hlavě, ani do mobilu nic :D

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné fotky :) Takové jen tak mám ráda. :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 3. Já si diář pravidelně kupuji v levný knize, má skvělé motivy, není moc tlustý ani tenký, tak akorát i cenově ujde:)
  Jinak krásné fotky!:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné fotky. V Klodzku jsem byla poprvé před rokem a půl, moc se mi líbilo, ačkoliv architektura je neskutečně nesourodá. Chystám se tam zase, protože jsem zcela neprozaicky zjistila, že je tam Marks&Spencer, a přeci jen to mám třikrát blíž než Prahu :)

  OdpovědětSmazat