17.11.16

MISS SPORTY | KOMIKSOVÁ ŘADA WONDER SMOOTH & METAL

Miss Sporty představuje novou kolekci laků na nehty a rtěnek Wonder Smooth & Metal, které jsou sladěny do komiksového stylu. Upřímně moc nechápu, jak právě tato kolekce barev a odstínů souvisí s komiksem, ale budiž. Komiksy mám ráda, a tak mě logicky tahle kolekce nalákala. Pár slov o několika odstínech rtěnek a laků na nehty si dnes můžete přečíst. Mějte se krásně a užívejte volna! :-)


RTĚNKY WONDER SMOOTH
Miss Sporty představuje rtěnky v komiksovém ladění pro pozvednutí každodenního make upu a rozzáření celkového looku. Rtěnka svým blahodárným složením pečuje o suché rty a pomáhá je opět dostat do formy. Složení obohacené o jojobový olej a hebký pudr lehce klouže po rtech, kterým dodává potřebnou péči. Tím rtěnka jemně pohladí rty a dodá jim barvu. Komfortní dotek vydrží na rtech až 6 hodin. Celkem je na výběr ze 14 odstínů, které jsou k dostání cca za 70 Kč. Odstínky jsou rozděleny na super přirozené, růžové, červené, švestkové, metalické a oranžové. Obecně ke rtěnkám mohu říct následující. Červený odstín je jasným favoritem. Nádherná sytá barva dodá rtům divokost. Odstín Ultra Pink (první zleva) vypadá taky skvěle a především velmi zajímavě, avšak jeho výdrž není tolik přesvědčivá. Proto první dva odstínky, Incredible Red a Ultra Pink, hodnotím dobře. Velmi mile mě značka s těmito rtěnkami překvapila. Ale dva zbývající odstíny, které jsem vyzkoušela, Super Mauve a Wonder Plum, tedy odstíny švestkové, jsou na mě málo pigmentované. Navíc jsou více třpytivé než další odstíny, a to se mi tolik nelíbí. Takže sečteno, podtrženo, červené a růžové odstínky jsou super, švestkové nikoliv.


LAKY NA NEHTY WONDER METAL
Lak Wonder Metal byl speciálně vytvořen, aby se postaral o nehty mnohem lépe než klasický lak na nehty. Kolekce laků dodá nehtům krásný zrcadlový efekt. K dostání ve třech odstínech, Ultra Silver, Wonder Copper a Super Purple za cenu 50 Kč. Laky mají skvělé a zajímavé barvičky, které jsou zároveň pěkně syté, a tak není potřeba u lakování nehtů strávit půl dne, než zaschne deset vrstev. Postačila by i jedna, avšak druhá vrstva to jistí. Co se týče výdrže, mohla by být lepší. I tak za 50 Kč je velmi postačující. A nejlepším odstínem se pro mě stal Ultra Silver (logicky první zleva).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. O této řadě už vím, dívala jsem se právě na ty laky na nehty a celkem mě zaujali :) Protože jejich laky mi vydrží vážně až 7 dní na rukou :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 2. Ty laky jsou krásné, asi si nějaký z nich pořídím:) Třeba na tohle vánoční období budou super:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Ta červená vyzerá naozaj super - dosť sýty odtieň :)

  OdpovědětSmazat
 4. Mňa zaujal práve ten fialový :) Ešte nemám dosť odvahy na fialový rúž, ktorý je výrazný, ale tento by som si dala :)
  World of Nicol

  OdpovědětSmazat
 5. o této řadě čtu poprvé, ani v drogerce jsem ji ještě neviděla, pokud tam teda bude...


  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat