16.12.16

16.

Do Vánoc zbývá osm dní. Už máte nakoupeno, zabaleno? Já strávila zhruba čtyři hodiny balením dárků. Letos jsem si s nimi víc vyhrála. Jen tak dárky zabalit do kýčovitého balicího papíru? To není nic pro mě! A tak jsem si koupila krásný hnědý papír, temperu a provázek. Jaké veledílo vzniklo, jste mohli vidět na Instagramu (-zde-). Vzhledem k mé šikovnosti byla celá místnost černá od tempery :). Ale myslím si, že výsledek je super. Snad dárky udělají radost a vykouzlí úsměvy na tvářích.

bunda, kalhoty - H&M | mikina - Stradivarius | šála - Wayfarer | hodinky - Koupím hodinky | boty - Reebok | náušnice - Elizabeth's Creation | batoh - Mango

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Krásný batůžek - ten mě zaujal z celého outfitu nejvíce :)


  Letos jsem si s balením dárků také vyhrála :) Použila jsem hnědý papír + různé jednobarevné stuhy + jsem vyrobila např. mašli z papíru (což je složitější než jsem si myslela:D), nebo obrys perníčka, stromečku apod... radši ani nechci vědět, kolik času mi balení letos zabralo (vím, že jsem začala hned ráno a v poledne si uvědomila, že jsem ještě nic nejedla a měla šílený hlad, večer když se přítel vrátil domu, našel mě mezi balícím papírem, oboustrannou izolepou, stuhama apod.) :D:)

  OdpovědětSmazat
 2. Prostě opět dokonalý outfit! :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 3. Dárky máš super, já se chystám balit dneska - ale nevím nevím, měla bych se učit na pondělní KAZ... achjo. :D Každopádně jsem už taky zvolila variantu balení, kdy je v jednoduchosti krása.
  Jinak ty jsi jako vždy kočena na všech fotkách!

  OdpovědětSmazat
 4. Moc příjemný outfit, líbí se mi!! :) Jinak dárky máš super, já zatím jedu klasiku, ale strašně mě balení baví, haha :D :)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
 5. Dárky ještě všechny nemám ani nakoupené, v posledí době mám dlouho školu a potom se mi nic nechce. Takže mě zbytek dobalit a dokoupit čeká teď těsně před Vánoci.:) Také jsem se snažila víc vyhrát s tím, co mám.:)
  Krásný batůžek <3

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 6. Moc krásné hodinky. Můžeš mi prosím poslat odkaz na ně, jaký je to typ? Já jsem dostala k vánoců tyto - https://www.goldeligius.cz/hodinky/certina/damske/certina-ds-caimano-lady-c017-210-16-057-00.html A přemýšlím ješte o dalších. Díky Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodinky se mi nedaří najít :/. Pravděpodobně momentálně nejsou dostupné... Našla jsem je ve zlaté variantě - https://www.koupim-hodinky.cz/damske-boccia-titanium/boccia-titanium-3590-06/ :).

   Smazat
 7. Ever wanted to get free Twitter Re-tweets?
  Did you know you can get them AUTOMATICALLY & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpovědětSmazat