19.04.17

PURE CLAY MASKY OD L'ORÉALU

Okolo masek Pure Clay od L'oréal Paris je velký humbuk. Poprvé jsem o ni zaslechla už někdy v únoru a opět jsem se předvedla jako opozdílek, protože je zkouším až teď (ale není to jedno?). Nedokázala jsem se obrnit proti všem reklamám a kladným ohlasům, takže jsem neodolala a zatoužila po nich. Jaké jsou moje zkušenosti se dozvíte ve zbytku článku :).

Tři jílové masky na obličej byly uvedeny na trh už někdy v únoru, tuším. Každá bojuje s určitými problémy pleti. Tyhle tři zázračné masky jsou rozlišeny barvami - černá, zelená a červená. Pro černou je typickou složkou aktivní uhlí, které pleti zaručí detox a rozjasnění. Zelená maska obsahuje výtažek z eukalyptu pro hloubkové čištění a zmatnění pleti. A poslední maska v sobě ukrývá červenou řasu pro exfoliaci a hladkou pleť.


Kampaň, která vznikla na propagaci těchto masek, se nazývá #instadetox. Detox je u této novinky zásadní. Detoxikace můžeme dosáhnout všelijakými způsoby. Určitě znáte detox organismu (játra, ledviny, plíce, lymfatický systém i kůže), který se provádí za pomoci nejrůznějších zdravých šťáv a spousty vody. Detoxikaci lze zaměřit i na samotný obličej. Nové masky s krémovou texturou detoxikují právě v oblasti obličeje a pečují o něj.


Pleťové masky obsahují následující jíly. Prvním z nich je kaolin, což je vysoce účinný přírodní krém známý absorpcí nečistot a přebytečného mazu. Dále montmorillonit (u psaní tohoto slova jsem si málem zlámala prsty), který je bohatý na minerály, eliminuje nedokonalosti a záněty. A posledním jílem je očišťující jíl, marocký, s vysokou koncentrací minerálu známý pro rozjasnění pleti.


To by bylo k teorii. A teď praxe. Masky se díky krémovým texturám nanáší vcelku bezproblémově. Malým zádrhelem je pro mě rychlé usychání, které aplikaci poněkud znemožňuje. Občas si při aplikaci musím několikrát trochu namokřit ruce, abych masky na obličej nanesla. Jakmile je maska nanesena, je její rychlé schnutí výhodou. Po dobu deseti minut je nechávám působit. Nejvíce mě zaujala černá detoxikační maska, která schne pravděpodobně nejrychleji. Pokroky v působení na pleti jsou na první pohled nejmarkantnější v porovnání s ostatníma dvěma maskami. Proč? Protože na pleti nejvíce pne a hlavně během chvíle viditelně čistí póry. Rozjasňující maska v sobě obsahuje drobný peeling. Nedokážu se ubránit smíchu, když si vzpomenu na jednu nejmenovanou youtuberku, která masky označila za odpad, protože ,,teda jako fakt nechápe, proč tam je ten peeling" a protože podle ní nic nedělají. Mně naopak jemný peeling při nanášení rozjasňující masky svědčí. Myslím si, že pleť rozjasní, jak výrobci slibují. Matující maska se mi z těchto tří zdá asi nejslabší. Vzhledem k tomu, že má pleť zmatnit, zdá se mi po ní můj obličej poněkud sušší. Používám ji tedy jen na místa, kde se kožní maz vyskytuje nejvíce a na zbytek obličeje používám radši ostatní dvě. Vyhnu se tak vysušení celého obličeje. I tak si ale nemyslím, že by tohle vysušení bylo do nebe volající. Prostě pak použiju pleťový krém a je vystaráno. Všechny tři masky zanechávají pleť nádherně hebkou a jemnou. Cena se pohybuje okolo 300 Kč za masku s tím, že každá maska vydrží zhruba na 10 použití. Takže suma sumarum za mě ANO :). Detoxikační maska pro všechny, rozjasňující pro všechny a matující spíše pro lidi, co mají opravdu (ale jako fakt!) hodně mastnou pleť.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Neboj nie si posledná čo o nich hovorí. Ja som ich zatiaľ ešte nemala šancu vyskúšať ale musím sa k tomu nejak dosť. Dúfam že čoskoro

  MS ALWAYS LATE

  OdpovědětSmazat
 2. Já si oblíbila hlavně tu černou, ale teda co mi vyrazilo dech je nová úprava blogu ! WOW! Perfektní práce !

  LenaČerge

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlasím, že úprava blogu je úžasná a ty fotky, krásný moc Niki :) máš pro fotky cit

   Smazat
 3. Láká mě černá a červená :) L´oréal má teď samé lákavé produkty

  OdpovědětSmazat
 4. Já zatím zkoušela masku černou ve vzorecku a za me je to velmi povedený kousek, přemýšlím o plném balení :)

  OdpovědětSmazat
 5. Mám doma tu černou a jsem spokojená, opravdu cítím a vidím, že působí, aplikace i smývání je jednoduché a stačí jen malé množství, takže mě určitě vydrží i déle než na 10 aplikací.

  OdpovědětSmazat
 6. Ever wanted to get free YouTube Subscribers?
  Did you know that you can get them AUTOMATICALLY AND TOTALLY FOR FREE by using Like 4 Like?

  OdpovědětSmazat
 7. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchod odkudkoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětSmazat