29.05.17

KOSMETICKÁ ZLATÍČKA MĚSÍCE KVĚTNA


Měsíc květen se nesl v duchu mírné paniky z přicházejících zkoušek a přijímaček. Svůj strach jsem se snažila zmírnit i poznáváním novinek z kosmetického světa. Některé jsem si oblíbila natolik, že si zaslouží získat své místo právě v tomto článku, tedy v kosmetických zlatíčkách měsíce, kde každý měsíc představuju své nejoblíbenější kosmetické přípravky. Můžete se tedy podívat, co mě tentokrát zaujalo.ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM OPTIMALS EVEN OUT
Voňavé hydratační pleťové sérum redukuje pigmentové skvrny a díky částečkám rozptylujícím světlo zanechává pleť jemnější a zářivější. Sérum, určené pro všechny typy pleti, je velmi jemňoučké a na pleti nevytváří žádnou nepříjemnou vrstvu. Po dlouhodobějším a pravidelném používání je pleť zjemněná a krásně zářivá. Nevytváří však nepřirozený lesk, pouze podporuje přirozenost.


KONTURUJÍCÍ A BRONZUJÍCÍ PUDR CONTOURING ILLUSION BRONZER & HIGHLIGHTER
Duo pro rozjasňování a konturování tváře  se dá využít i pro vzhled opálené tváře, použijeme-li oba dva odstíny. Zprvu se mi zdály poněkud třpytivé, za což já moc nekopu, ale pravděpodobně se jednalo o nějakou první či dvě vrstvy, pak jsem se se třpytkami setkávala méně a méně. Výsledkem jsou přirozeně vykonturované a rozjasněné tváře, nic přemrštěného, co by vytvářelo nepřirozenou vrstvu, takže pro mě ideálka.


TOALETNÍ VODA COLLECTION ÉTÉ
Pamatuju si, jak jsem si ještě před pár lety syslila každou voňavku, protože jsem si nechtěla kupovat nové. Teď jsem voňavkám zcela propadla a nevím, kterou používat dřív :))). I přes to větší množství voňavek v mém šuplíku stále neodolávám novinkám. Tentokrát jsem si hodně oblíbila novinku Yves Rocher - sladkou a jemnou toaletní vodu, která v sobě skrývá vůně citrusů, letního ovoce a mentolu.
TIP: SPREJ NA VLASY A NA TĚLO COLLECTION ÉTÉ
V této kolekci se společně s vůní nachází sprej na vlasy. Neřadím ho mezi kosmetická zlatíčka měsíce, pouze o něm informuju jako o tipu. Pro mě osobně jsou tyhle spreje něčím nepodstatným a v podstatě extravagantním, přeženu-li to :). Nikdy jsem se nenaučila tyhle spreje nosit v kabelce. Radši si s sebou sbalím zmiňovanou voňavku. Ale tento sprej z kolekce Été opravdu příjemně voní, tak jsem se o něm chtěla zmínit aspoň touto formou a nechat na vás rozhodnutí, zdali za to stojí, či nestojí :).


OSVĚŽUJÍCÍ PEELINGOVÝ SPRCHOVÝ GEL S JAHODAMI A LIMETKOU LOVE NATURE
POVZBUZUJÍCÍ PEELINGOVÝ SPRCHOVÝ GEL S MÁTOU A MALINAMI LOVE NATURE
O těchto voňavých sprcháčích jsem psala v minulém článku s názvem ZAMILOVANÁ DO NOVINEK LOVENATURE, tudíž budu odkazovat spíše na minulý článek, abych se neopakovala. V tomto článku pouze poznamenám, že jsou tyhle novinky prostě boží!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Toaletní voda od YR vypadá dost lákavě :)

  OdpovědětSmazat
 2. Kam budeš dělat příjmačky? :) mě hodně zaujaly YR vůně, naprosto si je umím představit!

  OdpovědětSmazat
 3. sérum EvenOut je super, hlavne kvôli tým rozjasňujúcim čiastočkám :) a zaujalo ma aj Bourjois kontúrovacie duo, ktoré som ešte nemala, ale veľmi sa mi páči :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 4. Parádní věci :) To konturovací duo od Bourjois mě zaujalo nejvíce, protože jsem ho ještě nikde neviděla :) Vypadá moc pěkně :)

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětSmazat
 5. Po té toaletce od Yves Rocher musím mrknout, zrovna ve čtvrtek se do obchodu chystám na obhlídku, tak musím přičichnout :-) potřebuji něco lehkého na léto a toho se mi jeví dobře :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětSmazat
 6. Ani jeden produkt jsem nezkoušela, ale vypadají nádherně. ♥
  jsem Katrin

  OdpovědětSmazat
 7. mně by lákalo vyzkoušet tu toaletku od YE. :ú

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat