25.06.17

KAPSA PLNÁ KYTEK A HUBENÉ NOHY...


Pohodlí je u mě na prvním místě, a proto se ve volném tričku a šortkách cítím velmi dobře. Ale ne vždy tomu tak bylo. Pamatuju si dny, kdy jsem šortky nemohla ani vidět a kdy jsem je za žádnou cenu neoblékla. Proč? Protože se všichni zaměřovali na moje hubené nohy. Řeči typu ,,najez se!", ,,vždyť jsi jak tyčka" nebo ,,jíš vůbec?" mi lezly krkem. Abych se vyhnula těmto nepříjemnostem, nosila jsem radši delší kalhoty. I ve vedrech... Pak se to ve mně zlomilo a já se na všechny ty řeči vykašlala a oblékala vše, co se mi líbilo. Občas se při oblékání šortek či kratších šatů usmívám, protože si vzpomenu na to zlé zahalené období. Tehdy a ani teď nemá smysl někomu vysvětlovat, že prostě NEMŮŽU za to, že mám hubené nohy. Silný gen z mamčiny strany holt nezapřu. Prošli jste si něčím podobným? Styděli jste se za nějakou část svého těla (nebo nedejbože za celé tělo)? Pokud ano, určitě mrkněte na projekt Za normální holky (na Instagramu i Facebooku), který vám velmi zalichotí :).

tričko - vyprodej-slevy.cz | šortky - Mango | kabelka - Wayfarer | boty - Čas na botyZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Já své hubené nohy nikdy neřešila. Nosila jsem kraťásky nebo sukně moc ráda, naopak mi všichni postavu chválili. :) Pěkné šortky.

  LIFESTYLE & BEAUTY

  OdpovědětSmazat
 2. Co bych za takové nožky dala :-) podobné řeči se nesmí brát vážně. Když už ti někdo něco podobného řekne, je třeba se na něj usmát a nechat to být, tím no nas**** ještě víc a budeš mít pokoj :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětSmazat
 3. Skvělý outfit! :) Také mám hodně hubené nohy, ale tak hlavně, že plní svůj účel a chodí... :D I se mi tedy líbí, abych je nehanila. :D
  Mr. Kev

  OdpovědětSmazat
 4. Pěkný outfit! Já jsem malá, hubené dlouhé nohy jsou sexy, taky bych je brala..

  OdpovědětSmazat
 5. Ever wanted to get free Facebook Likes?
  Did you know that you can get them ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpovědětSmazat