22.07.17

MIDI


Nekoupila jsem si nové oblečení za plnou cenu už pěkně dlouho. Proti plným cenám v obchodních řetězcích stále protestuju a dávám přednost výprodejům a slevám. V podstatě se pro mě nákupy ve slevách staly pravidlem, neboť je mi líto utrácet za oblečení tolik peněz... Radši si u vyhlídnutého kousku s původní plnou cenou počkám na jeho zlevnění a teprve potom si jej koupím. Pokud ke zlevnění nedojde, nechám to plavat. Kromě výprodejů a slev mám ráda i second handy. Musím přiznat, že v sekáčových nákupech nejsem ještě zběhlá, ale i tak jsem už několik kousků v sekáčích nakoupila. Například bílou plisovanou sukni, kterou můžete vidět v tomto článku. Plisovanou sukni jsem si přála už delší dobu, ale nechtěla jsem ji zakoupit za 700 Kč či za ještě vyšší částku... Když jsem jednou navštívila sekáč, úplnou náhodou jsem na tuhle sukni narazila. A cena? 80 Kč!!!!! Hned jsem ji popadla, i přestože je o číslo větší, a hrdě si ji odnesla domů. S pomocí Huberta jsem ji zúžila a jsem spokojená. A nejen sukně je právě na tomto outfitu levná. Pár korun stálo i tílko, stejně jako zlevněné sandálky i zlevněná kabelka. Chtěla bych tuhle filozofii o levných (a přesto pěkných!) kouscích více propagovat, a tak se chystám sepsat větší článek na toto téma, který by se měl stát vizitkou mého blogu.

tílko - vyprodej-slevy.cz | sukně - sekáč | boty - Čas na boty | kabelka - Stradivarius

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Outfit je super! To já taky ráda nakupuji v sekáči, opravdu někdy tam najdu dost krásné kousky! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Sukně je krásná :) Také je mi líto dávat vyšší částky za oblečení... do obchodních řetězců už téměř nechodím, ráda občas dojdu do nějakého sekáče, kde se mi třeba i povede si koupit super kousek za pár korun :) Já bych ráda na svém blogu propagovala spíše kvalitnější kousky např. od českých návrhářů - i úplně začínajících :) Příjde mi lepší se více zajímat i o původ oblečení a klidně si připlatit - za lepší podmínky při výrobě, lepší kvalitu,... než dávat pár korun za oblečení ve slevě v obchodním řetězci.. :) Ale každý má toto jinak :)

  OdpovědětSmazat
 3. Súhlasím ;) tento rok nenakupujem a nosím to, čo mám, robím si taký malý shopping list toho, čo si budúci rok dokúpim. Nové oblečenie budem hľadať práve v second handoch alebo etických obchodoch :)

  Flung out of space

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Božé boží boží a ta kabelka byla ve slevách? Proč ji nemám!! :D :D Taky je mi líto, kupovat dražší kousky, hlavně když se jedná jen o nějaké trendy. U základních kousků si občas ráda za kvalitu připlatím, opravdu pak vydrží několik let! Což se pak vyplatí.

  OdpovědětSmazat
 6. Taky se snažím si oblečení za plnou cenu v obchodech nekupovat, jak jednou zjistíš, jak to s výrobou onoho oblečení je a kolik dělá jeho výrobní cena, už to z hlavy nevymažeš! :) Jedinej problém je, že ve výprodejích a slevách často nenajdu svou velikost, takže kupuju a doma musím upravit, pokud to jde, nejspíš ale budu muset začít chodit včas, dokud jsou regály ještě plný s nabídkou i jiných velikostí než XL a XXL :))

  OdpovědětSmazat
 7. Také ráda nakupuuji ve slevách i do sekáču občas s radostí zajdu, bohužel neumím šít a nemám ani stroj, takže některé věci tam nechám, i když by fakt za to stály. Dřív šila babička a ty se už moc nechce, no vlastně teď i když by chtěla nemůže...:( Moc se mi líbí tvůj styl, hodí se k tobě. :) Sukně i tílko jsou moc hezké kousky.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 8. nemám čas a hlavně tpělivost na sekáč, ale ve výprodejích nakupuji často

  OdpovědětSmazat
 9. Velice vkusné oblečení, sluší Vám to!

  OdpovědětSmazat