11.07.17

SUPER SNADNÁ A OSVĚŽUJÍCÍ MELOUNOVÁ LIMONÁDA


Není nad to se v létě osvěžit chutným drinkem. Ráda si přes léto vychutnávám lahodné ovocné a zeleninové drinky, které zaženou žízeň a zároveň pomohou zvládnout to úmorné vedro. Nepohrdnu ani ledovým čajem nebo ledovou kávou. Všechny tyhle letní drinky si nejvíc užívám buďto na zahrádkách kaváren, nebo jen tak u vody s nejbližšími. Určitě se se mnou podělte o své oblíbené letní drinky, bez kterých si léto neumíte představit. I já se s vámi podělím o snadnou osvěžující melounovou limonádu.

Na tento chutný nápoj je potřeba jen meloun, citron, limetka, máta a led. A není snad nic jednoduššího než právě tento drink. Jsem příznivcem receptů typu ,,hoď všechno dokupy a máš hotovo" - a přesně o tom melounová limonáda je. Meloun zbavíte jadérek a společně s mátou rozmixujete. Do toho přilijete vymačkanou šťávu z citronů a limetek. Celkové množství všech přísad je čistě na vás. Směs, respektive dřeň, zalijete vodou. Můžete volit kohoutkovou vodu nebo nějakou bublinkovou. Já použila kohoutkovou vodu, kterou jsem obohatila bublinkami na přístroji Sodastream. Musím uznat, že holá voda by limonádě ubrala na chuti. Bublinky právě v tomto případě mají své kouzlo, takže mohu sodu doporučit. Nakonec nápoj ozdobíte nakrájenými citrony, limetkami, lístečky máty, přidáte potřebné množství ledu a máte hotovo. Pak už stačí si osvěžující nápoj vychutnávat plnými doušky.


PS: Máte-li zájem, můžete si na mém Facebooku zasoutěžit o několik dobrot, mezi nimiž najdete například borůvkový sirup, chia semínka, olivový olej, sušená rajčata a další mňamky. Kromě toho, když byla řeč o melounu, můžete soutěžit i s Globusem a půl milionu korun. Stačí jen nakoupit v tomto hypermarketu nad 700 Kč a půl meloun může být váš.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

  1. Tak to vypadá dost dobře :)

    OdpovědětSmazat
  2. Are you looking for free YouTube Subscribers?
    Did you know you can get them ON AUTO-PILOT & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpovědětSmazat