21.09.17

POHODLÍ


Procházím obchody a pohled na stojany, na nichž jsou vyrovnané skinny džíny všech možných odstínů, mě ubíjí. Občas to vypadá, jako by žádný jiný typ kalhot neexistoval. Chceš si koupit kalhoty? To máš dobrý, tady jsou skinny. Rozhlížím se kolem sebe a vidím holky jen a pouze v přiléhavých kalhotách na tělo. Ani já nejsem výjimkou, nosila jsem je. Teď je vyhazuju ze skříně, protože nošení úzkých džínů mi navozuje nepříjemné pocity podobné mučení svěrací kazajkou. Toužím po něčem volnějším a především pohodlnějším. Proto se teď těm známým stojanům s uplými kalhotami vyhýbám obloukem. Bohužel mám pocit, že útočí ze všech stran. Nikdy dřív jsem si neuvědomila, jak je těžké najít vhodné volné kalhoty v obchodech, které běžně navštěvuju. A proto děkuju za tyhle kalhoty, jež můžete vidět v dnešním pohodlném outfitu. Jen je škoda, že v těchto dnech už musím počítat i s bundou.

kalhoty - Attrattivo | tričko - H&M | boty - Nike | batoh - Wayfarer

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Kalhoty jsou božský a k tobě naprosto sedí :) Já si upřímně ani nevybavuju, kdy naposled jsem viděla v obchodě volné kalhoty, ale doufám, že je konečně potkávat začnu, skinny džínů už mám plné zuby.

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 2. tak to je úplne nádherný, úžasný a dokonalý outfit, ktorý ti nesmierne pristane!
  a tie nohavice sú najväčšia bomba a v tej farbe dokonalosť, nakoľko sivá je moja najobľúbenejšia! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY ♥.

  OdpovědětSmazat
 3. Jsou super, univerzální jak k teniskám, tak lodičkám. :-) Nádhera.. :-) a plně s tebou souhlasím, že najít v obchodech jiné džiny než skinny, je nelehký úkol, a ještě složitejší je najít v číslech, od 4 vejž :( :D

  Soutěž o produkty Couleur Caramel v hodnotě 1500 Kč

  OdpovědětSmazat
 4. Moc ti to sluší, volné kalhoty ti pasují. Já jsem zas taková, že mám pocit, že na mně všechno plandá, proto už prakticky nevycházím v ničem jiném, než v legínách (pochopitelně se zakrytým zadkem :D).

  OdpovědětSmazat
 5. Si prekrásna!! Moc sa ti to hodí a vyzerá to krásne:)
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětSmazat
 6. Ty kalhoty jsou tak super!! A moc se mi na tobě líbí. Já jsem podobné jeden čas sháněla, ale žádné mi neseděly tak, jak bych chtěla, tak jsem se na ně vykašlala.. Třeba někdy!

  OdpovědětSmazat
 7. Kalhoty jsou super a tobě to sluší. :)

  OdpovědětSmazat
 8. Ty kalhoty jsou skvělý!

  OdpovědětSmazat
 9. haha,tak presne toto som si hovorila aj ja, a posledné dvoje nohavice, ktoré som si kúpila sú voľné :) a ten pocit je na nezaplatenie :) veľmi ti to pristane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat