03.12.17

TEKUTÉ KRÉMOVÉ RTĚNKY WHIPPED CREAM


I když se líčím stále méně, najdou se chvilky, kdy mám chuť si líčení pořádně užít a vytvořit něco pro mě atypického. Nejsem žádná make up artistka a ohledně líčení si radši nechám poradit. Jsem velmi ráda, že se v této oblasti mám na koho obrátit. Naštěstí mám ve své blízkosti člověka, který mě vždy navede správným směrem. A tím člověkem je moje šikovná sestřička, pro kterou je make up hrou. Společně poznáváme nejrůznější novinky z kosmetického světa a velmi rády spolu přicházíme na kloub všemu, co se nám dostane do rukou. Nyní nám rukama prošly nové tekuté krémové rtěnky s názvem Whipped Cream od Oriflame. A musím přiznat, že nás obě velmi zaujaly.

Přichází na řadu důležitá otázka. Proč jsem si je oblíbila? Může za to hned několik vlastností, kterými se rtěnky pyšní. Začnu výraznou pigmentací, díky níž jsem docílila skvělého krytí rtů už při prvním nanesení rtěnky. Skvělá pigmentace je znát u všech osmi odstínů, tedy jak u červených, tak růžových, byť by člověk u růžových variant očekával pigmentaci menší. Důležité je zaměřit se i na aplikátor, díky jehož užšímu tvaru se rty bezproblémově vykreslují. Na rozdíl od jejich předchůdkyň tekutých matných rtěnek je aplikátor trochu odlišný a tvarově upravený. Právě díky této změně se s nimi pracuje podstatně lépe, neboť se aplikátor dostane do všech koutů a vykreslí tak každou siluetu. Vzhledem k tomu, že jsem takový vrchní čichač všeho a mému citlivému nosu neunikne žádná vůně, neunikla mi ani ta příjemná vůně rtěnek Whipped cream, která je tak trochu nasládlá. A ještě aby nebyla, když jde o vanilku. Nakonec i výdrž je velmi uspokojivá. Nechci tvrdit, že ustojí hromy a blesky, ale pokud toužíte po delší výdrži, určitě se nebojte po těchto rtěnkách sáhnout. Parádní je i hladká krémová textura, která je na rtech příjemně lehká. Připomíná spíše texturu lesků na rty než rtěnek, ale pigmentace tento fakt vyvrací.


Všech osm odstínů je podle mě překrásných, avšak ne všechny mi sluší (což je zcela normální), a tak využívám jen několik z nich. Se zbytkem si vyhraje ségra při svém make upovém tvoření. Mimochodem už jste viděli její Instagram, kde jsou k vidění jak nejrůznější tipy a návody na líčení, tak i návody na nehty? Jestli neviděli, mrkněte na profil denulkahav. Věřím, že by to někoho z vás mohlo zaujmout :). Zpět k odstínům. Já osobně jsem si nejvíc oblíbila jeden z nejtmavších odstínů - Red Velvet Cupcake. A nejméně oblíbeným se mi stal odstín Coral Creamsicle, který mému obličeji vůbec nelichotí... Ale jde o typ člověka, tvar jeho obličeje, barvu očí i vlasů. A ke mně zkrátka tenhle odstín vůbec nesedí. Obecně jsem se našla spíš v červených odstínech nežli v růžových. Věřím však, že blondýnkám budou růžové slušet.


Už jste o těchto kráskách slyšeli? :)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Líbí se mi odstíny :))

  OdpovědětSmazat
 2. S krátkými vlasy jsem sáhla i po rtěnkách, takže testuju odstíny i značky... Takové články teď vítám. ♥ :D

  OdpovědětSmazat
 3. mne sa tieto rúže veľmi páčia, ale pri objednávke som si vybrala nevhodný odtieň a potom už sa mi nechcelo to riešiť :) ale sú naozaj príjemnej konzistencie a textúry :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětSmazat
 4. Wau, no krásné odstíny, určitě bych si vybrala :)

  OdpovědětSmazat
 5. oriflame moc nemusím ale tieto rúýže vyzerajú naozaj dobre :P

  Viki Ceglédyová

  OdpovědětSmazat