PROFILMilí čtenáři,


vítám vás na mém blogu. Ráda bych tímto svůj blog a sebe představila.
Blogování se věnuji od roku 2011, přesněji od 27.12.2011, kdy jsem si tento blog s názvem talk to my moustache založila. Tento název vyplynul z mé lásky ke kresleným knírkům. Zpočátku jsem měla vidinu módního blogu. Chtěla jsem se věnovat především oblečení a doplňkům. Později mi to bylo málo a já měla chuť se pustit do něčeho dalšího.
Následovaly kosmetické recenze. Netrvalo to dlouho a opět jsem chtěla svůj obzor rozšířit. Vzhledem k tomu, že jsem milovník jídla, rozhodla jsem se, že budu sepisovat recepty na jídla, která mi zachutnala. Zároveň jsem i milovníkem knih, takže tu naleznete tipy na dobré knihy.


Narodila jsem se v roce 1994. Hrdinou mého dětství byl Krteček, o čemž svědčí sbírka plyšových krtků. Po základní škole jsem nastoupila na gymnázium, kde jsem úspěšně odmaturovala a nyní studuji na vysoké škole historicko-literární studia. Už od šesté třídy jsem měla představy o svém budoucím zaměstnání. Od tohoto snu jsem nikdy neustoupila. Vždy jsem se chtěla stát spisovatelkou a napsat knihu. Kromě toho jsem si vysnila místo redaktorky novin (nejlépe nějakých módních, psychologických nebo něco podobného).


Děkuji vám za návštěvu mého blogu a doufám, že se brzy opět uvidíme :-).

S pozdravem,