11.10.18

DALŠÍ SEKÁČOVÝ OUTFIT


Dalším přešitým a upraveným oblečením ze série Zachraňuju staré kousky je pruhované triko s ručně vyšitým obrázkem. Při mém dalším lovení v second handech jsem narazila na obyčejné pevné triko, na jehož vzhledu byla snadno rozpoznatelná kvalita. I přestože se dostalo do second handu a někdo ho kdysi oblékal, vypadá i přes známky nošení velmi dobře. Tak jsem ani chvíli neváhala a hned s ním běžela k pokladně. Původně vypadalo krapet jinak. Když jsem triko vyhrabala zespodu jednoho z košů, jeho vzhled byl odlišný především v oblasti rukávů, které jsem z původních dlouhých zkrátila. Po Hubertově zásahu jsem k triku sedla ještě na hodinku a půl, abych ho ozdobila ručně vyšitým obrázkem. A tadá, starý kousek má novou tvář, díky níž si ještě užije světlo světa. Triko však není jediný zachráněný kousek v tomto outfitu. Ze staré košile jsem si ušila obyčejnou bílou tašku, kterou tahám všude a pořád. A ani taškou to nekončí. I kalhoty jsou ze sekáče a Hubert je s drobnou úpravou změnil, aby mé postavě více seděly, a tak z kalhot dlouhých na zem vznikly tyto culottes, dají-li se tak nazvat. Pokud vás zajímá, jak kousky vypadaly před proměnou, můžete se na ně podívat v dolní části článku.

tričko - second hand + DIY výšivka | kalhoty - second hand + Hubert | taška - second hand + Hubert | boty - ReebokZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Tak týmto si ma naozaj dostala! Tričko je nádherné a ani som nerozoznala z tašky, že niekedy bývala košeľou <3
  WOLF CHILD

  OdpovědětVymazat
 2. Si veľmi šikovná. Ja osobné by som to asi nedokázala, pretože by mi to asi ani nenapadlo. Krásny outfit.
  www.lifeforjul.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to vypadá fakt hodně dobře! Hodně super nápad a ani nevím, jestli kdybych viděla originál, napadlo by mě něco takového vytvořit. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je pecka!! Kor když je to ze sekáče, což bych ani nepoznala!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Sluší ti to. To tričko je asi největší pecka :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat